Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biżuteria - ważny dodatek?
30-05-2015, 22:32
Ja sama nie robię, ale bransoletki lubię bardzo. Nie robię bo mi się nie chce, nie mam do tego cierpliwości. Najczęściej kupuję z kamieni w sklepie mokobelle.pl ręcznie robione. Fajne jest to, że mogę nosić jedną albo pięć na raz w zależności kto co lubi i do czego pasuje. Biżuteria to praktycznie część garderoby, powinno się ją nosić codziennie :-)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-06-2015, 23:44
Ja uwielbiam ale ostatnio dałam sie wciągnąć w szał tych złotych tatuaży, które wyglądają jak bransoletki czy łancuszki na ciele i w dodaku wyglądają tak autentycznie, że jak zobaczylam to u jednej dziewczyny to nie mogłam uwierzyć że to jest naklejoneWesołek Ogólnie wyglądają tak: lauravito.eu/zlote-tatuaze tylko ja właśnie wybieram te złote, czyli te niżej troche - polecam, szczególnie jak zbliża się sezon plażowo-festiwalowy, to teraz szałWesołek
30-09-2016, 19:21
jak biżuteria to tylko srebrna ;3
22-12-2016, 21:27
Lubię biżuterię, chyba jak każda kobieta. Czy to konieczność? Nie dla mnie, czasem w ogóle z niej rezygnuję, albo o niej zapominam.
21-03-2017, 12:03
A która kobieta nie kocha błyskotek Wesołek Ja mam wrażenie, że im jestem starsza tym więcej tego kupuję Język I złoto i srebro Duży Uśmiech
08-05-2017, 11:00
ja nie uważam biżuterii za konieczny dodatek bo można ładnie wyglądać i bez niej. Nie mniej jednak, często stanowi ładne uzupełnienie.
06-06-2017, 12:18
Oczywiście że każda z nas uwielbia biżuterię złotą czy też srebrną. Mam w szafie sporą kolekcję biżuterii i przyznaję że większość to biżuteria srebrna.Ostatnio widziałam śliczne kolczyki w sklepie internetowym https://www.beller.pl/102-kolczyki. Biżuteria w Beller jest idealna na prezent, wyjście,wesele,studniówki.
05-07-2017, 09:47
Ja lubię skromną biżuterię, ale dobrej jakości. Noszę głównie srebro, ostatnio coraz więcej złota. mam takie ulubione, drobne złote kolczyki w formie kwiatuszków
25-08-2017, 18:50
w przypadku kobiet - nie ma watpliwosci - biżuteria podkresla wdzieki i naprawde dodaje kobiecie uroku. ja przyznam że ostatnio kupiłam swojemu facetowi naszyjnik na galante.pl , a ogolnie nigdy nie bylam przychylna meskiej bizuterii. i uwierzcie że ten naszyjnik zdecydowanie podkresla jego meskość, gdzie zawsze myslalam że bedzie wygladal w czyms takim smiesznie... a wy co myslicie o biżuterii dla panów?
24-12-2018, 23:03
Ja jestem jednak dużą zwolenniczką praktycznej biżuterii, także ostatnio dla siebie również nowy zegarek ponieważ złapałem naprawdę fajną opcję w sklepie https://timeontime.pl/ który śmiało polecam ponieważ jest to świetne miejsce na zakup prezentu dla każdego lubiącego bardziej sport jak i elegancki styl.
26-03-2019, 11:07
Dla mnie bardzo ważnym dodatkiem biżuteryjnym jest zegarek, który przede wszystkim pełni funkcję sprawdzenia czasu, ale wygląda przy tym bardzo elegancko i pasuje do różnych stylizacji. Przepiękne damskie zegarki można znaleźć sobie na stronie https://ladysu.pl/pl/c/Zegarki/19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-04-2019, 08:08
Ja bardzo lubię biżuterię, lubię też nosić zegarki. Ostatnio bardzo spodobały mi się takie zegarki drewniane: https://www.topartbizuteria.pl/zegarki-drewniane. Uważam, że prezentują się bardzo elegancko i są ponadczasowe. Co o nich sądzicie?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum