Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buty do biegania?
19-08-2015, 13:49
Hejka, mam mały dylemat odnośnie butów do biegania, czy rzeczywiście trzeba inwestować w nie sporą kasę? Znalazłam fajne buty i tanie ilovesport.com.pl/bieganie/1426-BUTY-REEBOK-SUBLITE-PRIME-4054069426994.html, wydaje mi się, że spokojnie dadzą radę. Co o tym sądzicie? Może polecicie coś w przystępnej cenie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2015, 10:29
Polecam sprawdzic factory annopol, na pewno nie przeplacisz i zaoszczedzisz kupe czasu bo odkad ruszyla S8 trafiasz tam blyskawicznie nawet z drugiego konca miasta Wesołek
29-11-2015, 15:13
haha ja już 4 razy bylem na annopolu, generalnie nie lubie tego miejsca, sklepy wypasione ale ruch mały. outlet adidasa owszem jest wart polecenia, reszta taka sobie...
21-01-2016, 16:57
Mnie przeraża natłok wszystkiego w galeriach, wolę sobie wybrać konkretnie co chce przez internet, poczytać trochę o butach, dowiedzieć się co jest najważniejsze i już. New Balance ma dobre buty, ja mam z NB już od kilku lat jedną parę i mogę w nich dalej biegać, bo się w ogóle nie zniszczyły, mimo że są juz po gwarancji
01-04-2016, 12:20
Polecam firmowe Nike, na pewno nie będziecie zawiedzeni!
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-05-2016, 13:28
Buty do biegania zawsze mam z nike albo z adidasa. Są mega wygodna. A na przykład moja przyjaciółka lubi biegać w new balance...
27-05-2016, 20:18
Ja też adidasa. Przyzwyczajenie.
25-05-2017, 21:15
Zarówno buty do biegania jak i inne części garderoby do tego sporu można sobie kupić przez internet np w sklepie CitySport.com.pl. Tam znajdziecie profesjonalną odzież, która będzie odpowiednia do uprawiania różnego rodzaju sportów. A to podstawa. Nie można iść biegać w złych butach, bo możemy sobie zrobić krzywdę i zwyczajnie będzie nam niewygodnie.
21-06-2017, 15:55
Ja kilka dni temu kupiłam buty trekkingowe w https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-d...-127.html. W tym sklepie jest też szeroka oferta innych butów sportowych, także tych do biegania.
07-08-2017, 09:42
Buty do biegania powinny być dobrze wyprofilowane, bez tego ani rusz, warto popytać w sklepach portowych
25-08-2017, 12:30
Żadne adidaski, reeboki etc... do bieganie tylko marka ASICS. Skup się na Kayano lub nimbusach, Sprzedawca powinien dobrać dla ciebie odpowiedni rodzaj.
15-05-2018, 17:07
Polecam buty z Lida, są trwałe, dobrze wykonane i przede wszystkim wygodne.
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.