Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Catering w Warszawie i ogólnie potrawy weselne
20-04-2017, 08:57
Hej! Miesiąc temu przyjęłam oświadczyny i powoli zabieramy się z narzeczonym do planowanie wesela, uznaliśmy że po co czekać. Nie spieszymy się jakoś przesadnie, ale staramy się na spokojnie i powolutku ogarnąć cały ten cyrk Wesołek Salę mamy wstępnie już na oku, terminu jeszcze nie zaklepaliśmy, ale myślimy nad wakacjami 2018, myślicie że się uda czy to za późno i będzie porezerwowane wszystko? Kwestią dla mnie bardzo ważną, ale kompletnie nieznaną jest ustalanie menu weselnego czy cateringu. Jak to wygląda? Czy to sala ma jakieś swoje dojścia i proponuje potrawy do wyboru? Czy to kwestia ogarnięcia na własną rękę? A czy jeśli sala dysponuje menu, ale my chcielibyśmy coś innego to czy można jakoś się dogadać i samemu załatwi tę sprawę? Chciałabym, żeby nasze wesele od a do z było inne niż wszystkie, dlatego najchętniej uniknęłabym wszystkich standardów i robiła po swojemu, ale nie wiem na ile to jest możliwe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 15:05
Jeśli chodzi o menu to kwestia tego co wybierzecie i jaki catering zamówicie, polecam zajrzeć na portal https://weselnapolska.pl/ tam znajdziecie wszystko niezbędne do organizacji wesela , a także firmy cateringowe Wesołek
08-05-2017, 16:30
Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego na wesele to proponuję wam zajrzeć do Blue Cactus Wesołek Posiadają w swojej ofercie menu weselne, ale i również restauracyjne. Fajną opcją są weekendowe promocje w restauracji, o których możecie poczytać sobie tu http://www.bluecactus.pl/dla-rodziny/weekend/ w skrócie chodzi o to, że dzieciaki nie płacą o ile wybiorą coś dla siebie z menu dziecięcego. To bardzo fajna promocja, bo nie każda restauracja jest tak przyjazna dzieciakom Wesołek
12-05-2017, 13:55
Także polecam portal https://weselnapolska.pl/ tam znalazłam catering i ni etylko na swoje wesele Wesołek
26-05-2017, 10:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2017 11:04 przez werka_waw.)
No to moje gratulacje kochana z tej pięknej okazji! Dużo szczęścia życzę Wesołek I niestety Cię muszę zmartwić - planowanie wesela to nie jest takie hop-siup. Nie żebym Cię straszyła, bo wszystko dla ludzi i wszystko da się ogarnąć, ale jest przy tym trochę roboty, nie ma się co czarować. Ale - do zrobienia! I dobrze Ci radzę, zabierz się za to od razu, żeby jak najmniej rzeczy zostawiać na później, tylko to czego nie da się zrobić szybciej, bo musi być "na świeżo". Rezerwujcie salę od razu, do lata 2018 sporo czasu, zdążycie wszystko pozałatwiać bez problemu, niektórzy robią to wszystko w 3 miesiące Język Ale salę zaklepać trzeba najlepiej teraz, bo się później okaże, że zajęta. Co do cateringu i ogólnie jedzenia - niektóre sale/hotele/restauracje czy ogólnie miejsca, które organizują u siebie wesela mają już swoje menu i można wybrać coś z ich propozycji. Na pewno można dowieźć też coś swojego, to nigdy nie jest problemem. Co do sal takich "samych w sobie", w których trzeba samemu wszystko ogarniać, bo są to tylko sale bez obsługi - to wiadomo, że na własną rękę. Ja miałam w zeszłym roku wesele w hotelu i ich menu do dyspozycji, ale też chciałam choćby jakiś minimalny własny akcent i powiew świeżości wśród tych wszystkich dewolajów, rolad i schabowych. I wiesz na co wypadło? Na sushi Duży Uśmiech Poważnie, wymyśliłam sobie sushi na weselu. Wybór w sumie nieprzypadkowy, bo oboje z mężem je uwielbiamy, ale mimo to mieliśmy małe obiekcje przed wprowadzeniem go na wesele. W końcu nie każdy lubi itp. I teraz wyobraź sobie, że pomysł się przyjął nawet wśród babć, ciotek i wujków Język Większość z nich jadła to po raz pierwszy w życiu, ale trafiło im to chyba w smak, bo zachwalali te "ryżowe roladki" Duży Uśmiech Do tej pory chce mi się z tego śmiać Duży Uśmiech No ale jak widać takie eksperymentowanie wychodzi na dobre. Mogę Ci polecić catering z Sushiberry (knajpka na Bielanach, ale właśnie cateringi też robią). Stanęli na maksymalnej wysokości zadania. Serio. Stół z sushi wyglądał tak, że szczęka mi opadła, innym chyba też. Coś pięknego, wszystko ładnie ułożone, udekorowane owocami, obok talerzyki, małe sosiki sojowe itd. Bajer Wesołek Było "wow", gdybym robiła wesele drugi raz to wzięłabym ich znowu Wesołek W sumie nie tylko sushi mają, bo zupy, sałatki i szaszłyki też, jakieś desery tak samo. Nie ma co się zresztą nad tym rozwodzić, było super i tyle Wesołek Tobie też polecam jeśli szukasz jakiejś weselnej odmiany. I niczym się nie stresuj, będzie dobrze!
09-08-2017, 20:49
Jeśli chodzi o menu na sali to musicie to po prostu bezpośrednio omówić z właścicielem sali. Większość z nich chce jak najbardziej zadowolić klientów, żeby ich polecali potem znajomym. Możecie zapytać na ile możecie ingerować w menu i czy możecie zaproponować swoje dania. Tak samo z deserami, w większości sal jest podawane ciasto, ale jeśli macie ślub w lato to możecie zapytać czy można podać np. lody cassate: http://www.italiana.com.pl/wytwornia/lody. To z pewnością będzie wyróżniało Was na tle innych przyjęć. Tak samo wiejski stół, tutaj możecie albo zdać się na właścicieli, albo możecie go skomponować samodzielnie.
01-09-2017, 11:54
Menu na wesele jest ważne - trzeba je rozsądnie wybrać!
Odpowiedz