Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Catering w Warszawie i ogólnie potrawy weselne
20-04-2017, 08:57
Hej! Miesiąc temu przyjęłam oświadczyny i powoli zabieramy się z narzeczonym do planowanie wesela, uznaliśmy że po co czekać. Nie spieszymy się jakoś przesadnie, ale staramy się na spokojnie i powolutku ogarnąć cały ten cyrk Wesołek Salę mamy wstępnie już na oku, terminu jeszcze nie zaklepaliśmy, ale myślimy nad wakacjami 2018, myślicie że się uda czy to za późno i będzie porezerwowane wszystko? Kwestią dla mnie bardzo ważną, ale kompletnie nieznaną jest ustalanie menu weselnego czy cateringu. Jak to wygląda? Czy to sala ma jakieś swoje dojścia i proponuje potrawy do wyboru? Czy to kwestia ogarnięcia na własną rękę? A czy jeśli sala dysponuje menu, ale my chcielibyśmy coś innego to czy można jakoś się dogadać i samemu załatwi tę sprawę? Chciałabym, żeby nasze wesele od a do z było inne niż wszystkie, dlatego najchętniej uniknęłabym wszystkich standardów i robiła po swojemu, ale nie wiem na ile to jest możliwe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2017, 15:05
Jeśli chodzi o menu to kwestia tego co wybierzecie i jaki catering zamówicie, polecam zajrzeć na portal https://weselnapolska.pl/ tam znajdziecie wszystko niezbędne do organizacji wesela , a także firmy cateringowe Wesołek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz