Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ceny w szkołach policealnych
14-02-2014, 22:31
W progresie szkoła roczna kosztuje 95 zł, a jak jest w innych szkołach, orientujecie się? 95 zł w sumie nie drogo, a można się dokształcić i podnieść kwalifikacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-06-2014, 14:14
No właśnie ja bym się zapisał na kurs zawodowy z obsługi komputera. Już na stronie widzialem, ze trwa 30 godzin, bardzo by mi coś takiego odpowiadało. Ale zależy mi też na tym zeby wiedzieć ile taka nauka kosztuje? jeżeli roczna szkoła kosztuje 95 zł miesięcznie, to pewnie taki kurs nie jest drogi?
20-06-2014, 12:00
W Progresie ogólnie zajęcia nie są drogie, podejrzewam, że kurs nie będzie kosztował nie wiadomo ile. Tyle, że warto sprawdzić czy dany kurs odbywa się w konkretnym mieście, które Cię interesuje.
15-09-2016, 12:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-09-2016 12:32 przez Maggda.)
.........
20-09-2016, 09:21
trzeba pamietać że taka szkoła policelna to nie jest to samo co Studia inżynierskie warszawa w takich szkołach za dużo się nie nauczymy a na koniec dostaniemy tytuł technika czyli tyle co po technikumOczko
W cosinusie jest darmowo.
14-11-2016, 08:08
Szkołe policealną kończy się z tytułem technika. W Cosinusie wszystkie kierunki są darmowe z tego co się orientuje
23-11-2016, 22:42
No tak, warto zapoznać się ze wszystkimi zasadami i płatnościami (jeśli są) zanim wybierze się jakąś szkołę. Na szczęście ja w Cosinusie wszystko miałam jasne bo za nic się nie płaciło, nawet za rezygnacje. Ale rzeczywiście - wszystko w zasadzie zależy od danej szkoły.
29-11-2016, 13:49
Zależy, w jakiej szkole. Są płatne, są i darmowe. Weź pod uwagę opinie o każdej z nich, zanim się zdecydujesz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-12-2016, 15:59
Faktycznie, wszystko zależy od konkretnej szkoły.
29-01-2017, 16:13
Jak dla mnie bez sensu iśc do szkoły płatnej skoro tak jak np w Cosinusie nie trzeba za nic płacić. a poziom nauki często taki sam jak nawet nie lepszy xD dla mnie absurdem jest także że to niektóre szkoły wprowadzają jakieś kary i opłaty za nieobecność na zajęciach. masakra xD
Ps. Lepiej iść do sprawdzonej szkoły Wesołek
15-02-2017, 15:00
w Cosinusie wszystko jest free i nie ma żadnych dodatkowych opłat co bardzo się chwali i z tego co się orientuje to na wszystkich kierunkach tak jest
19-02-2017, 21:03
No ale czy to, że szkoła jest darmowa to musi być jedyny jej atut? Liczą się jeszcze opinie uczniów, liczy się podejście do słuchaczy i liczy się wiedza, którą możesz zdobyć. Ja nie wypowiadam się o innych szkołach, bo do czynienia z nimi nie miałem, ale jeżeli chodzi o Progres, to jak idziesz na zajęcia to możesz być pewna, że po prostu coś z nich wyniesiesz, a nie tylko papier.
01-03-2017, 21:12
no ja z zajęć z Cosinusa wynoszę wiele bo są to przede wszystkim zajęcia praktyczne. cena - wiadomo nie jest najważniejsza, ale skoro za darmo, tak jak w normalnych szkołach państwowych, można nauczyć się zawodu to czemu nie skorzystać z takiej oferty?
06-04-2017, 09:56
w cosinusie jest za darmo Oczko
21-04-2017, 09:25
potwierdzam, też chodze do Cosinusa i nic nie płace, wiec spokoWesołek
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum