Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie o skuteczności kosmetyków naturalnych ?
11-05-2018, 17:40
Jak w temacie co sądzicie o kosmetykach naturalnych ? Ja do tej pory używam z reguły tych ogólnodostępnych w drogeriach. Od kiedy zaczęłam interesować się ich składem ręce mi opadły bo z reguły są nafaszerowane tymi wszystkimi parabenami i innymi szkodliwymi substancjami. Szukam czegoś skutecznego i naturalnego. Polecicie jakieś konkretne firmy/produkty ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 13:37
Na pewno warto w takie kosmetyki inwestować w końcu chodzi o pielęgnację twarzy, czyli naszej wizytówki. To właśnie dzięki produktom naturalnym udao mi się ujarzmić moją suchą skórę i teraz w końcu jest odpowiednio nawilżana. Zerknij sobie na produkty Eldan Cosmetics, są świetne.
14-05-2018, 18:21
100% na tak dla naturalnych kosmetyków. Przeszłam na nie po pierwszej wizycie u nowej pani dermatolog. Mam wrazliwa cere i ciagle klopoty a to z alergami a to z podraznieniami... W kazdym razie z tego co nawet mowila wlasnie dzieki naturalnym jestesmy w stanie kontrolowac sklad kosmetyku... wszystko jest wyłozone kawa na lawe. Prosty przyklad tutaj z tym kremem do twarzy ze śluzem ze slimaka http://www.ekobieca.pl/product-pol-22623...-50ml.html w 100% naturalny skład w dodatku z witamina e ktora wzmacnia oddzialywanie w hamowaniu procesu starzenia
16-05-2018, 11:55
Eldan Cosmetics też znam i uważam, że warto je przetestować. Ja miałam z nimi do czynienia po raz pierwszy u kosmetyczki, potem zdecydowałam się na zakup jednego z kremów nawilżających tak do codziennej pielęgnacji. Nie zawiodłam się i po kilku miesiącach widzę już znaczną poprawę kondycji skóry.
21-05-2018, 12:48
dzięki dziewczyny za odpowiedzi Wesołek Zerknęłam sobie tak pobieżnie na te produkty od eldan cosmetics i szczerze mówiąc nie mam pojęcia co kupić na początek. Mam cerę suchą więc zależy mi przede wszystkim na produktach nawilżających. Możecie polecić coś konkretnego ?
Wczoraj, 11:02
altika na początek przetestuj sobie nawilżająco-ochronny krem Idractive Moisture Daily Protection. W składzie m.in pantenol, masło shea czy witaminy A i E. Długotrwale nawilża, ma lekką formułę i super sprawdza się jako baza pod makijaż.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum