Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co sądzicie o skuteczności kosmetyków naturalnych ?
11-05-2018, 17:40
Jak w temacie co sądzicie o kosmetykach naturalnych ? Ja do tej pory używam z reguły tych ogólnodostępnych w drogeriach. Od kiedy zaczęłam interesować się ich składem ręce mi opadły bo z reguły są nafaszerowane tymi wszystkimi parabenami i innymi szkodliwymi substancjami. Szukam czegoś skutecznego i naturalnego. Polecicie jakieś konkretne firmy/produkty ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-05-2018, 13:37
Na pewno warto w takie kosmetyki inwestować w końcu chodzi o pielęgnację twarzy, czyli naszej wizytówki. To właśnie dzięki produktom naturalnym udao mi się ujarzmić moją suchą skórę i teraz w końcu jest odpowiednio nawilżana. Zerknij sobie na produkty Eldan Cosmetics, są świetne.
14-05-2018, 18:21
100% na tak dla naturalnych kosmetyków. Przeszłam na nie po pierwszej wizycie u nowej pani dermatolog. Mam wrazliwa cere i ciagle klopoty a to z alergami a to z podraznieniami... W kazdym razie z tego co nawet mowila wlasnie dzieki naturalnym jestesmy w stanie kontrolowac sklad kosmetyku... wszystko jest wyłozone kawa na lawe. Prosty przyklad tutaj z tym kremem do twarzy ze śluzem ze slimaka http://www.ekobieca.pl/product-pol-22623...-50ml.html w 100% naturalny skład w dodatku z witamina e ktora wzmacnia oddzialywanie w hamowaniu procesu starzenia
16-05-2018, 11:55
Eldan Cosmetics też znam i uważam, że warto je przetestować. Ja miałam z nimi do czynienia po raz pierwszy u kosmetyczki, potem zdecydowałam się na zakup jednego z kremów nawilżających tak do codziennej pielęgnacji. Nie zawiodłam się i po kilku miesiącach widzę już znaczną poprawę kondycji skóry.
21-05-2018, 12:48
dzięki dziewczyny za odpowiedzi Wesołek Zerknęłam sobie tak pobieżnie na te produkty od eldan cosmetics i szczerze mówiąc nie mam pojęcia co kupić na początek. Mam cerę suchą więc zależy mi przede wszystkim na produktach nawilżających. Możecie polecić coś konkretnego ?
22-05-2018, 11:02
altika na początek przetestuj sobie nawilżająco-ochronny krem Idractive Moisture Daily Protection. W składzie m.in pantenol, masło shea czy witaminy A i E. Długotrwale nawilża, ma lekką formułę i super sprawdza się jako baza pod makijaż.
23-05-2018, 12:25
A miałaś kiedyś kosmetyki z drogerii internetowej Barwa? Jeżeli nie to powinnaś ich spróbować. Wprawdzie nie są w pełni naturalnymi kosmetykami, ale są stworzone na bazie naturalnych składników i dają świetną pielęgnację ciała. Szczególnie super sprawdzają się przy skłonnościach alergicznych skóry. Z produktów nawilżających polecam krem z długim czasem nawilżania cery https://sklep.barwa.com.pl/barwa-siarkow...50-ml.html a do całego ciała olejki pod prysznic z przepięknymi zapachami. Z moją suchą skórą poradziły sobie doskonale. Spróbuj, może tobie też się przysłużą?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-06-2018, 18:17
dzięki kikiki za informację, krem zamówiony. Testuję go dopiero 3 dzień więc wypowiem się za jakiś czas ale rzeczywiście da się zauważyć, że nawilża na dłużej niż kilka minut a to już jest mega dużo Wesołek
14-06-2018, 13:19
Sporo czytałem na ten temat na stronie http://radzimy24.pl i jestem jak najbardziej na tak. Powinny wyprzeć te wszystkie chemiczne środki ze sklepów. No ale pewnie jeszcze na to poczekamy.
04-07-2018, 12:21
Jest dużo opinii na ten temat. Natomiast wiele z nich jest sprzecznych. Jedni twierdzą, że bardzo pomagają. Natomiast drudzy, że im szkodzą.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-07-2018, 12:51
Moim zdaniem warto używać kosmetyków naturalnych i są one skuteczne, ja korzystam i sobie chwalę. A jeśli chodzi o sprawdzony sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi to polecam kontigo bo mają duży wybór asortymentu.
18-07-2018, 14:03
Też uważam że każdy człowiek powinien używać kosmetyków naturalnych.

23-08-2018, 11:59
Uważam, że własnie w tą stronę powinniśmy iść. Kosmetyki naturalne potrafią zdziałać cudna, jednak należy albo samamu dokładnie przeanalizować dany specyfik albo zgłosić się do osoby, która się na tym zna. Jeśli nie, zawsze możesz skorzystać z oferty - https://e-ziaja.com/pl/4-ziaja-pro. Za niewielką cenę można sobie kupić ciekawe, fajne i dobre kosmetyki.
03-09-2018, 13:08
Kosmetyków może nie bardzo używam, ale stosuję od jakiegoś czasu naturalny suplement diety Neoglandynę. Ma w sobie oleje naturalne i super wpływa na skórę, miałam skórę przesuszoną cały czas, a teraz już jest o wiele lepiej Wesołek
11-09-2018, 21:22
Z kosmetykow na codzien korzysta praktycznie kazda z nas. Mi najbardziej odpowiada jakis tam lekki makijaz podkreslajacy najwazniejsze punkty na mojej twarzy. Zupelnie nie rozumiem kobiet ukrywajacych sie pod kilku milimetrowa wartwa pudru .. szkoda na to czasu. O wiele wazniejsze sa dla mnie zadbane dlonie i pazokcie. Na punkcie tych drugich mam doslownie swira. Staram sie byc na biezaco jesli chodzi o rozmaite efekty .. dzieki przeczytaniu paru artykulow udalo mi sie znalezc https://www.indigo-nails.com/pl,krysztal...kiego.html nadajace naprawde ciekawy wyglad. Najbardziej jestem zadowolona z jakosci poniewaz wytrzymuja na lakierze hybrydowym Indigo Nails prawie 3 tygodnie .. to dobry wynik jak na prace w biurze Wesołek
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum