Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co studiujecie?
07-10-2016, 13:53
Jak w temacie wątku, jakie wybraliście studia dla siebie? Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 09:43
Ja wylądowałam na architekturze wnętrz (spec. Home design) na UTH Chodkowskiej w Warszawie - http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/lic...ome-design Teraz jestem na 3 semestrze, jeszcze trzy i obrona. Studiuje mi się tutaj dobrze, mam zgraną ekipę na roku i jak na razie nie mam na co narzekać Duży Uśmiech.
10-12-2016, 22:52
Ja jestem magistrantem na biotechnologii na UW, specjalność bakteriologia stosowana. Jak na razie jestem zadowolony z kierunku studiów.
03-04-2017, 09:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2017 09:10 przez jjusti18.)
Hejka wszystkim,
studia fajna sprawa ja rozpoczęłam studia na Akademii Humanistyczno-Ekonomcznej, fajnie jest. Podjęłam się kierunku odnawialne źródła energii. Zawsze chciałam to studiować, bo uważam że to przydatna specjalność, a tym między innymi trzeba się kierować wybierając studia. Po studiach panuje rozpocząć pracę w ośrodkach naukowo-badawczych i mam nadzieję, że mi się uda.
29-06-2018, 23:33
Czy ktoś orientuje się czy gdzieś w Warszawie jest taki kierunek magisterki jak komunikacja wizerunkowa?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum