Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry ortodonta dla dziecka - Wawa
04-08-2015, 14:12
Hej, szukam dość pilnie dla dziecka ortodonty. Chłopiec lat 7. Po ostatniej wizycie u dentystki, stwierdziła ona, że z dzieckiem trzeba iść do ortodonty bo ma wadę zgryzu, która może się pogłębiać z wiekiem. Trochę mnie wystraszyła kobieta. Z góry bardzo dziękuję za każdą opinię. Nie znam żadnego ortodonty w Warszawie, a dentystka poleciła jakaś placówke na św. Bonifacego, lecz wydaję mi się, że tam będzie za drogo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
05-08-2015, 19:43
Jesli to aktualne to szczerze polecam dr Marte Jankowska-Soche z Dentalestetic. Mozna sobie wygoglowac maja swoja strone. Chodzimy tam raz w miesiacu z moja chrzesnica ktora za pierwszym razem byla potwornie przestraszona. Pani Marta bardzo sprawnie odwrocila uwage od samego badania a nim mala sie zorientowala bylo juz po sprawie. Teraz Klaudusia nie ma lęku przed ortodontą ale niestety wizyty u niej sa cykliczne. Pozdrawiam i powodzenia Wesołek
07-08-2015, 10:14
Dziękuję za polecenie. Czytałam, że mają dobre opinie, więc umowilismy sie na sobote bo ponoć ta pani Jankowska przyjmuje tez w soboty. Oby bylo wszystko ok, odpisze jeszcze po wizycie nasze wspolne wrazenia. Jeszcze raz bardzo dziekuje, jednak forum sie czasem do czegos przydaje Wesołek.
08-08-2015, 14:16
Dzień dobry już jesteśmy po wizycie i było bardzo dobrze. Mieliśmy trochę problemów z dojazdem bo jesteśmy z Mokotowa i w te okolice Białołęki gdzie mieści się Dentalestetic nie jest blisko.
Jednak sama wizyta była miłym doswiadczeniem dla mnie, a dla Franka chyba też bo po wyjściu był uśmiechnięty - a to dla mnie najważniejsze. Sama diagnoza pani ortodontki to lekki tyłozgryz (i jakas jego odmiana ale nie pamietam teraz) spowodowany najprawdopodbniej niestety zaniedbaniami we wczesnym dziecinstwie. Jednak pani ortodontka pocieszyła mnie że ta przypadłość jest dość powszechna wśród dzieci i może być tak, że jak wyrosną mu stałe zęby to być może się to unormuje. Cena nienajnizsza, ale mialam wrazenie ze dziecko jest w dobrych rekach. Pani Jankowska bardzo spokojnie mówiła Frankowi, ze jest bardzo dzielny i fajny z niego chlopiec. Odpowiednie podejscie do dziecka Wesołek.
Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam również
18-10-2015, 19:58
Z dziećmi to jest kłopot, bo często boją się ortodontów i ogólnie stomatologów. Ja miałam kontakt z polecenia do Jesionowa Dental Clinic – mają bardzo dobrego ortodontę, z normalnym podejściem do dzieci. Właśnie byłam na pierwszej wizycie konsultacyjnej, wszystko fajnie przebiegło. Na stronie jest kontakt do nich, więc w razie potrzeby napewno znajdziesz numer J
12-08-2017, 16:40
Ja szukam kogoś dla dorosłych. Mając 25 lat uświadomiłem sobie, że czas bardziej o siebie zadbać. Sama zmiana fryzury i zgubienie kilku kilogramów to jednak za mało. Chcę skorygować swoje uzębienie za pomocą aparatu stałego. Trafiłem do http://artodonto.eu z polecenia i jestem po pierwszej wizycie. Dużo się dowiedziałem na temat tego, jak cały proces będzie wyglądał, z jakimi zasadami się to wiąże i kosztami. Jestem więc bardzo tematem zainteresowany. Mam tylko jedno pytanie, którego zapomniałem zadać – czy montaż takiego aparatu boli?
Odpowiedz