Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom Development
08-03-2012, 20:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-03-2012 20:59 przez centrum.)
Czy ten deweloper jest godny zaufania? Jak się sprawował przy poprzednich inwestycjach, były jakieś opóźnienia albo wpadki?

Co o nim sądzicie?

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-03-2012, 08:40
Zależy gdzie poszukać, niezadowoleni zawsze się znajdą. Na forach można spotkać niepochlebne opinie. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że w rodzinie mam osoby z mieszkaniami od DD i nikt nie narzekał, wręcz chwalili - zdarzyło się oddanie przed terminem. Mnie osobiście interesuje akustyka, niekoniecznie chcę słyszeć co sie dzieje po sasiedzkuOczko wiem, ze poprzednie, starsze inwestycje nie mialy z wyciszeniem mieszkan problemu, jak bedzie teraz - wielka niewiadoma. Mowi się, że DD troche sie pogorszyl w standardach. Akropol zapowiada sie przednio. Mysle tez, ze na tyle duzy developer, ze nie ucieknie w polowie budowy na Hawaje z nasza kasaOczko Do tej pory inwestycje pokonczyli, czego nie mozna powiedziec o wszystkich dev.
Ja ufam, że będzie dobrze...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
13-04-2012, 12:55
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,348...najpy.html

Występujemy przeciwko smrodowi. Gdyby tu była polska restauracja, tak samo byśmy protestowali - mówi Andrzej Sankowski, mieszkaniec nowego apartamentowca przy Grzybowskiej 4. - Smród smażonych na tłuszczu wątróbki, cebuli, czosnku, które są bardzo popularne w koszernej kuchni, jest wręcz duszący.

Lokatorka z 17. piętra: - U mnie śmierdzi najbardziej, bo wszystko idzie rurami do góry. Czuję się tak, jakbym mieszkała na zapleczu fast foodu.

http://www.zw.com.pl/artykul/2,655029.html
„Dość smrodu, mamy prawo do czystego powietrza" – postulowali wczoraj mieszkańcy bloku przy ul. Grzybowskiej 4
09-08-2012, 14:35
Ja jestem średnio zadowolonym nabywcą lokalu na warszawskim Gocławiu. Deweloper obiecywał gruszki na wierzbie, tymczasem jest masa niedoróbek. Usterek było mnóstwo, poprawiono większość z nich. Niestety nie udało się poprawic wszystkich, ponieważ to uniemożliwiłoby mieszkanie, a jako młode małżeństwo, zależało nam na szybkiej przeprowadzce, by nie utrzymywać dwóch mieszkań - własnego oraz wyjnajmowanego. Mimo, że wykupiliśmy wykończenie pod klucz o najwyższym standardzie, mieszkanie otrzymaliśmy po czasie, do tego brudne i z robotnikami w środku.Teraz, jako zarządca osiedla, deweloper 'doi' nas na czym się da... np. znacznie zawyża opłaty za CO, przywłaszcza część parkingu itd. Gdybym mogła cofnąć czas, nie zdecydowałabym się na zakup od tego dewerlopera.
04-05-2014, 22:42
Mieszkam w 4-letnim bloku Dom Development. Wiem ze to jest to jeden z wielu blokow tego developera w którym przeciekają garaże. Po deszczu samochody stoją w wodzie gdyz zabrakło izolacji budynku. Ludzie sądzą się ale przekupne sądy z powodów formalnych oddalają wnioski. Taka Polska.
Na każdym piętrze jest grzyb- brak wentylacji w klatkach.
Ludziom lęgną się rybiki gdyż zawilgocenie w mieszkaniach jest nadmierne.
Izolacja akustyczna jest beznadziejna. Słyszę tupot sąsiadów pode mną. Nie mówiąc o tych pode mną.

U mnie na tarasie zaraz po zakupie ekipa Dom Dev. wymieniła fugi. Dziś pod płytkami stoi woda i musze zrobić wszystko na własny koszt. Unikajcie tej firmy bo po zakupie w sądzie nic nie wygracie.
16-07-2014, 13:07
Developer, ma gdzieś swoich klientów, blok podsiąka wodą. Wentylacja zamiast wyciągać powietrze wdmuchuje je do środka. Furtka do chronionego osiedla działa tylko przy temperaturach powyżej 5 stopni. Osiedle zaprojektowane, przez idiotę. 3 miejsca postojowe dla gości na pond 250 mieszkań. Ogólnie developer bardzo ciężki we współpracy. Zdecydowanie odradzam.
Odpowiedz