Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dyskusja o urządzaniu domu w minimalistycznym stylu
19-05-2014, 11:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-05-2014 11:40 przez adamb36.)
Witam.

Wątek adresowany dla osób, które marzą o wybudowaniu domku jednorodzinnego, lub do tych, które już taki posiadają. Coraz częściej ludzie decydują się na minimalizm w domu - e-aranzacje.pl/a/9642,minimalizm-we-wnetrzu

Jeśli jak większość decydujecie się na ten styl, to podyskutyjmy jak się Wam mieszka lub mieszkałoby w takim domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-03-2015, 13:14
Najlepsza mistrzyni minimalizmu to Pani Ilona ilonasobiech.pl polecam
04-03-2015, 11:59
Ja również marzę o małym domku z ogródkiem. Chciałabym, żeby był urządzony w takim właśnie stylu. Nie lubię zbędnych dekoracji i bibelotów na których zbiera się tylko kurz.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-03-2015, 14:56
Kiedy kupiłem nowe mieszkanie, zastanawiałem się, w jakim stylu je urządzić. Wybrałem właśnie minimalizm. Na początku byłem sceptycznie nastawiony ale z czasem przekonałem się, że o to właśnie mi chodziło. Wnętrze wygląda nowocześnie, świeżo, jest po prostu o wiele bardziej funkcjonalne.
17-03-2015, 14:09
minimalistyczny styl jest fajny, ale mi zawsze brakuje trochę koloru żywego akcentu dlatego sam planuję wnętrze w stylu http:// spam.pl + fajna fototapeta, na przykład widok na morze ;-)
21-09-2015, 07:00
Minimalistycznie wcale nie oznacza "szybko i łatwo", nawet urządzając dom w ten sposób doradzam korzystanie z usług profesjonalistów, wiem bo sama próbowałam na własna rękę urządzić mieszkanie i .. nic się z niczym nie "kleiło" na szczęście z opresji wyciągnęła mnie firma Project Art i fachowo doradziła co i jak. Nie żebym jakoś bardzo zachwalała ale naprawdę - warto się kogoś doświadczonego poradzić przy urządzaniu mieszkania. Wesołek
10-11-2015, 02:37
Takie wnętrze podoba mi się u kogoś i w katalogach ale u mnie wolę inny styl.
12-01-2016, 22:16
Czysty minimalizm - plakaty mapy od Maptu.pl. Polecam każdemu, komu marzy się oryginalny minimalistyczny wystrój. Spokojne stonowane kolory, a plakat zwraca na siebie uwagę.
01-01-2019, 13:41
Jeżeli czujesz się w takim otoczeniu dobrze i szczęśliwie to ok ;-)
01-01-2019, 13:43
A jeżeli będziesz się jeszcze raz budowała to zapraszam do obejrzenia dobrej oferty na projekt indywidualny domu.
15-01-2019, 16:46
Ja swój dom urządziłam minimalistycznie, jako że mam dom z drewna, ekologiczny (tutaj o tym więcej https://mawit.com.pl/aktualnosci/nowocze...drewniane/ ) to chciałam właśnie tak zaaranżować swoje gniazdko. Nie każdemu się to podoba ale ważne że mnie, to w końcu ja tu mieszkam i mam być zadowolona.
25-02-2019, 14:08
Mój dom ma ciepłe kolory i jest taki przyjazny. Moja dekoracja to opiera się raczej na ozdobnych poduszkach zasłonach czy firanach. Sama to szyje a wszystko co mi jest do tego potrzebne to kupuję stronie https://flek.pl/10/dodatki-pasmanteryjne znajdziecie tutaj wszystkie akcesoria krawieckie nawet szewskie. Bardzo fajna strona. Ceny mają hurtowe dlatego naprawdę warto zamawiać. polecam serdecznie.
15-04-2019, 08:05
A co z dachem? Macie już wybrane rozwiązania? Jeśli nie to poczytajcie sobie o wiązarach drewnianych produkowanych w technologii płytek kolczastych: http://wpwinvest.pl/oferta/wiazary-drewniane. Wiele osób się na to rozwiązanie decyduje bo ma ono bardzo dużo zalet.
15-04-2019, 13:33
Różnego rodzaju akcesoria do domu można znaleźć w sklepie internetowym https://mirapolnext.pl/ . Jest to sklep ogólnobranżowy, w którym można zakupić dosłownie wszystko dla domu. W wolnej chwili polecam się rozejrzeć bo warto.
15-04-2019, 16:36
pokrycia dachowe

Za najbardziej solidne uchodzą znane od tysięcy lat pokrycia dachówkami ceramicznymi. Jest to pokrycie najcięższe i najdroższe (zwłaszcza, gdy stosuje się warstwę podwójną - karpiówka), ale piękne i szczególnie dobrze nadające się do dachów o skomplikowanych kształtach.
09-05-2019, 15:40
Mi osobiście minimalistyczne wnętrza się nie podobają. Ostatnio zachwyciłam się stylem skandynawskim. Np. w sklepie Casa Bianca można kupić lampy i abażury właśnie w tym stylu, które zdecydowanie ocieplą zimne, białe wnętrze. Dodatkowo bardzo podobają mi się kolorowe poduszki.
Dzisiaj, 14:51
Ale styl minimalistyczny ze skandynawskim mają jednak dużo wspólnego. Oba to prostota, elegancja i naturalność, a ostatnio stało się dość modne łączenie ich ze sobą. Sporo juz widziałam na róznych stronach wnętrzarskich czy blogach takich włąsnie zestawień i przeznaję wygląda to ekstra i oryginalnie. Sami myślimy o czymś takim i nawet mamy juz wybranych częśc mebli, miedzy innymi https://scandicsofa.pl/pl/p/Sofa-Klemati...towana/324 piekny mebel prawda i taki nietuzinkowy. Bardzo sie nam spodobała i niedługo stanie w naszym saloniku.
Odpowiedz