Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edumedical - specjalistyczne szkolenia medyczne
25-03-2016, 11:38
Działamy od roku 2007, początkowo zajmowaliśmy się szkoleniem lekarzy i lekarzy stomatologów w nowościach w świecie medycyny i stomatologii. Nasza firma zawsze zapewniała wysoką jakość usług. Teraz prowadzimy także szkolenia z medycyny estetycznej, m.in. kursy z kwasu hialuronowego, z toksyny botulinowej czy mezoterapii. Zatrudniamy grupę wykwalifikowanych ludzi, którzy oferują Państwu profesjonalne przygotowanie do kursów. Nasze kursy prowadzone są w bardzo ciekawy i łatwo przystępny sposób. Prowadzimy kursy z każdej dziedziny medycyny. razie jakichkolwiek pytań odnośnie kursów, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 660-999-747 lub mailowo pod adresem info@edumedical.pl. Zachecamy także do odwiedzenia naszej strony http://edumedical.pl/ Jeżeli są Państwo zainteresowani naszymi kursami, można się zarejestrować telefonicznie pod numerem 502-181-460 lub mailowo biuro@edumedical.pl
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-05-2018, 10:06
Ja na szkolenia medyczne chodziłam do Lukomades w Gliwicach. Brałam udział w kursach ortopedii i bardzo przydały mi się w codziennej pracy. Były bardzo merytoryczne i biorąc pod uwagę różne szkolenia w jakich brałam udział podczas mojej pracy - ten ośrodek bardzo się wyróźnił pod względem profesjonalnej organizacji i planu kursu. Było to jedno z bardziej przydatnych szkoleń w jakich uczestniczyłam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-06-2018, 23:27
Ja na ogół korzystam z kursów organizowanych przez Centrum CBT na ul. Wołodyjowskiego. Szkolenia obejmują tematyką zagadnienia z obszaru terapii poznawczo- behawioralnej, ale nie tylko, inne kierunki i podejścia też można spotkać. Szczerze polecam, kursy są na naprawdę wysokim poziomie, prezentujące najnowszą i specjalistyczną wiedzę
18-07-2018, 18:51
Aby w gabinecie kosmetycznym wykonywać zabiegi medycyny estetycznej wykorzystując kwas usieciowany, wymagane jest ukończenie odpowiednich szkoleń. Nie należą one jednak do najtańszych, ale jest to zdecydowania bardzo opłacalna inwestycja, ze względu na rosnącą popularność takich zabiegów.
01-10-2018, 11:32
Nie tylko dobra znajomość aplikowania kwasu jest niezbędna, ale też dobry kwas hialuronowy. Warto sprawdzić artykuł https://www.imeso.pl/aktualnosci/kwas-hi...owany.html i dowiedzieć się czy usieciowany czy nieusieciowany jest lepszy.
Odpowiedz