Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gabinet medycyny estetycznej
26-03-2015, 12:37
Witam, jestem zainteresowana, medycyną estetyczną, lecz nie wiem na jaki gabinet się zdecydować, poszukuję coś w okolicach Warszawy, byłabym wdzięczna, za pomoc.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-12-2015, 09:36
W warszawie jeszcze mogę polecić Klinikę Miracki . Miałam tam depilacje laserową . Zabieg był powtarzany z 4 razy . Każdy włosek rośnie inaczej dlatego tyle musi być powtórzeń .a na pierwszej wizycie usuwane jest 30 % jakies . Tak czy inaczej efekt długo się utrzymuje ,
13-01-2016, 12:47
Witam . Ja również w Warszawie , mogę polecić właśnie klinikę Miracki . Wykonuje się tam różne zabiegi . Od depilacji laserowej przez usuwanie tatuażu po mezoterapie , usuwanie przebarwien itd itd. Tylko ten gabinet mi przychodzi do głowy bo ma bardzo dobry sprzęt.
24-03-2016, 11:43
W gabinecie w Klinice u Mirackiego pracują na najlepszych i najnowszych urządzeniach, nie ma mowy o słabej skuteczności Wesołek usuwałam u nich blizny na twarzy, a teraz jestem po 2 zabiegu depilacji
25-10-2016, 21:10
Ja tez polecam mirackiego. Jestem świeżo po zabiegu laserowego usuwania cellulitu. Jeszcze ciało mi się regeneruje, ale juz widze efekty i jest super! Trzeba dbać o siebie drogie panie, trzeba!
02-11-2016, 19:10
W okolicach Warszawy to może Radzymin? W Centrum Medycznym Panorama jest fajna poradnia medycyny estetycznej. Robią zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego, botoxu, medyczne peelingi chemiczne itp. można więcej przeczytać na ich stronie. Ceny przystępne, krótki czas oczekiwania na wizytę, częste rabaty i promocje. Polecam zajrzeć, ja jestem bardzo zadowolona z ich usług.
29-11-2016, 13:51
Zależy, co chcesz sobie poprawić. Nie każdy lekarz robi wszystko dobrze.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-04-2017, 09:16
Proponuję odwiedzić stronę http://relaksownia.com.pl/, ona wiele Ci powie na temat samego gabinetu. Sama korzystałam i mogę potwierdzić że personel jest bardzo profesjonalny i mówiąc kolokwialnie - zna się na rzeczy. Wiadomo, że medycyna estetyczna budzi w nas kobietach lekki niepokój, dlatego tak ważne jest żeby trafić do naprawdę dobrego miejsca.
19-04-2017, 06:50
W zwykłym salonie kosmetycznych zrobicie manicure klasyczny warszawa jest tak duża, że znajdziecie salon idealny. Ja widziałam kiedyś pracę od dziewczyn z Fingerspa, były bardzo schludne i ładnie wykonane, szczególnie manicure japoński. Ktoś sobie podobny robił?
25-05-2017, 19:37
Dla mniej najcenniejsze usługi z medycyny estetycznej są u pana dr Jakubowskiego http://drjakubjakubowski.pl . Zawsze wszystko odbywa się w pełni profesjonalnie z dbałością o każdy szczegół. Efekt po jego zabiegach jest praktycznie natychmiastowy i długotrwały, również ceny zabiegów posiada bardzo korzystne.
Odpowiedz