Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gotowanie
31-08-2016, 10:11
Czy są tutaj jakieś osoby których pasją/hobby jest gotowanie? Osobiście odkąd zacząłem gotować przestało to być moim obowiązkiem a pasją Wesołek Jakby ktoś chciał zacząć swoją przygodę z kulinariom a nie wie od czego zacząć to zapraszam na przepisy.pl jest tam wiele prostych przepisów, z którymi łatwo zacząć gotowanie Wesołek
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-10-2016, 20:46
Ja uwielbiam gotować, korzystam z innego bloga, ostatnio w smak wpadła mi zupa brokułowa.
04-01-2017, 11:31
Lubię gotować, ale czasami zdarza się tak, że mam niewiele czasu.
Znalazłam na to rozwiązanie, aby było smacznie i domowo kupuje pyszne i gotowe zupy Profi
05-01-2017, 23:08
ja to lubie gotować ale nie mam jakieś wyobraźni kucharskiej dlatego zawsze wszystko robie wg przepisu, teraz mam chrapkę na ten http://obk.pl/przepisy/pulpety-w-sosie-selerowym/ i chyba jutro zrobię, bo akurat wszystko co potrzebne mam w lodowce
09-01-2017, 22:09
Tak, bardzo często gotuje zupy profi :-) Dla mnie jest to optymalna opcja, bo takie zupy dość szybko się przyrządza i są bardzo smaczne, jak przejrzycie skład to nie ma tam tej całej chemii, którą wszyscy sypią, więc myślę, że dla osób kulinarnie upośledzonych jak ja lub takich które nie mają czasu (też jak ja) jest to fajne rozwiązanie.
15-02-2017, 13:31
Ja nie potrafię gotować. To znaczy, mogę przygotować coś z przepisu, ale raczej nie potrafię improwizować w kuchni.
22-02-2017, 13:56
Ja bardzo lubię gotować. Zaczynałam właściwie od pieczenia ciast, a teraz stopniowo próbuję sił w wytrawnych daniach Wesołek Największym wyzwaniem w ostatnim czasie były dla mnie zupy. Ale i do tego się przekonałam i od czasu do czasu mój rosół gości na stole Duży Uśmiech
06-04-2017, 07:20
Ja uwielbiam gotować, nie traktuje tego jako obowiązku ale jako przyjemność. Lubię kiedy rodzina się zajada i im smakuje.
18-06-2017, 07:48
Myślę, że każdy to lubi. Tak w ogóle z gotowaniem to jest ciekawa sprawa. Mam na myśli to, że najlepszymi kucharzami są mężczyźni. Jak myślicie, dlaczego?
29-06-2017, 11:25
Ja mam fazy na gotowanie, czasem mam wielką ochotę próbować nowych przepisów, a czasem jadłabym najchętniej podane mi pod nos rzeczy Język A co do płci to hm... No większość szefów kuchni, zwłaszcza na światowym poziomie to faceci. Ale nie wiem, z czego to może wynikać, czy kwestia związana rzeczywiście z gotowaniem czy np. z jakąś wytrzymałością na wysiłek itp.? Bo to przecież ciężka harówa
02-05-2018, 14:51
Ja lubię gotować, ale szukam raczej przepisów bardziej nowoczesnych. Nie jestem w kuchni tradycjonalistą... Dlatego bardziej pasuje mi na przykład https://www.kwestiasmaku.com/
11-09-2018, 21:31
Warto zastananowic sie nad zwiekszeniem w naszej diecie spozywania warzyw. Zamiast jesc typowe ziemniaki ze schabowym powodujace rozne dziwne wzdecia .. o wiele lepiej bedzie zrobic sobie jakas salatke. Ja bardzo lubie wykorzystywac do tego celu salate pekinska - przykladowy przepis https://uwielbiam.pl/przepis/surowka-z-k...-czosnkiem nadajacy sie praktycznie na kazda okazje. Juz od dawna zrezygnowalem takze z chleba na rzecz nabialu. Dodaje mi to duzo sil przed treningiem do ktorego tez zajadam kłantalupe.
17-09-2018, 12:22
Ja bardzo kocham gotować. Tylko dużym minusem jest to że ostatnio w ogóle nie mam na to czasu.

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum