Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak chcielibyście zamieszkać?
11-03-2014, 16:03
Dom czy mieszkanie? W mieście, czy za miastem?
Drodzy Czytający,

badam - na cele doktoratu - poglądy na temat oczekiwanego miejsca zamieszkania. Wiek i wykształcenie dowolne. Zapraszam, Krzysztof Rosenkiewicz
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-08-2014, 08:34
Mi od dawna marzy się duże przestronne mieszkanie w stylu loftu.. u nas ceny są zawrotne ale zastanawiam się czy nie wziąć większego kredytu i nie poszukać dwóch mieszkań na sprzedać w bliskim sąsiedztwie...oczywiście najbardziej paasowalyby mi mieszkania usytuowane jedno nad drugim tak żeby móc stworzyć dży dwupoziomowy salon ....no ale jeśli się nie uda trafić to jakoś przeżyjęOczko
01-12-2014, 11:52
A ja bym wolała za miastem… Wiem, że dojazdy do stolicy potrafią być uciążliwe, ale pochodzę z Ząbek i chyba po prostu już się do tego przyzwyczaiłam. Jestem właśnie na etapie poszukiwania domu i mam na oku fajne osiedle – Dębowy Zakątek. Wszystko jest póki co na etapie planowania, ale takim właśnie domu chciałabym zamieszkać.
23-04-2017, 11:57
Ja zdecydowałabym się raczej na budowę domu. Ostatnio moja przyjaciółka poleciła mi ciekawą ofertę prywatnej pożyczki hipotecznej https://kredyt123.pl/prywatna-pozyczka-hipoteczna. Wcześniej nie słyszałam o takim rozwiązaniu ale warunki są korzystne i pozytywne opinie klientów skłoniły mnie to skorzystania z tej oferty.
25-04-2017, 00:51
Teraz jest fajna chwilówka online szybka pożyczka - pozwala na wzięcie dużej ilości pieniędzy na nieokreślony cel, dzięki czemu możemy bez wyjścia z domu załatwić sobie pieniądze np. na mikser.
26-05-2017, 09:40
To jakbym chciała mieszkać zależy od tego czy akurat mam kasę.. Zastanawiam się nad pożyczką z firmy credy, tylko szybkie chwilowki mam w głowie, a tam właśnie na redy widziałam ranking pożyczek i wyglądały na całkiem atrakcyjne. Oczywiście dla mnie ważne jest to bym mogła jak najdłużej ją spłacać po najmniejszych prowizjach.
27-06-2017, 16:23
JA bym mocno chciał, żeby w Warszawie udało się http://mieszkanieplus.org.pl/ To dobry pomysł, nie chciałbym, żeby ominął Stolicę naszą piękną.
24-07-2017, 08:48
Ja to po cichu licze na program MDM, oczywiście oprócz tego też trzeba liczyć się z kredytem bankowym więc już też szukam odpowiednich z dopłatami MDM. Znalazłem już stronkę z rankingami takich kredytów https://hipoteki.net/ranking-kredytow-hi...plata-mdm/ więc to już nie powinno być problemem, tylko sama decyzja
27-07-2017, 18:26
Mieszkanie warto kupić od dewelopera, to bezpieczniejsza sprawa niż kupowanie z rynku wtórnego od prywatnej osoby. Teraz są nowe nieruchomości wrocław myślę, że warto zobaczyć co oferują, za jaką kwotę i w jakich miejscach
20-09-2017, 17:34
Z decyzją w bankach może różnie być, wszystko zależy od wysokości kredytu. Jeśli decyzja będzie negatywna możesz skorzystać z bezpiecznych pożyczek przez internet.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum