Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dbać o sobie po zimie?
07-03-2017, 18:18
No właśnie - co robicie po zimie dla siebie, żeby rozbudzić organizm i mieć siłę do działania?

----------edit
Wszystkie aktywne linki będą usuwane razem z postem, a konto banowane, dlatego proszę takich nie zamieszczać. admin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2017, 16:00
Ja biegam, staram się regularnie 2-3 razy w tygodniu i już po dworze, nie na bieżni. Powietrze o tej porze roku jest super, ale trzeba wybierać rejony miasta, gdzie nie ma smogu
22-03-2017, 08:55
u mnie po zimie to jest +100 kg więc u mnie już zaczęły się ćwiczenia i teraz skupiam się na pośladkach http://obk.pl/21-minute-power-step-na-jedrne-posladki/ i robię te ćwiczenia, bo są fajne, energiczne i się nie nudze na nich Oczko u mnie najwięcej idzie właśnie w uda i pośladki a reszta sama zmaleje podczas ruchu
30-03-2017, 09:25
Ćwiczę i też biegam, ruch mi dodaje wiatru w skrzydła, ale najgorzej było się zebrać...
06-04-2017, 07:15
Ja bym chciała pójść do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i odświeżyć po zimie.
25-05-2017, 21:24
U mnie po zimie najgorszy problem stanowią dłonie i paznokcie. Są przesuszone i trudno jest mi je przywrócić do poprzedniego stanu. Kupuję do nich tylko kosmetyki wysokiej jakości, żeby jakoś doszły do siebie. Zawsze miałam ładne paznokcie, a teraz mi pękają i nie mogę utrzymać długich. Widziałam fajny żel do paznokci: https://www.callusan.sklep.pl/p/6/18/ung...ura-w-zelu do pielęgnacji zniszczonych paznokci. Mam nadzieję, że to mi pomoże...
07-06-2017, 09:17
U mnie zawsze chyba włosy i dłonie potrzebują najwięcej pielęgnacji, bo są przesuszone. Włosy są wymęczone całym tym elektryzowaniem się i ocieraniem non stop o płaszcze i szaliki, dlatego stosuję różne domowe sposoby żeby dodać im znowu życia Oczko Oleje, maski i włosy wracają do normy Duży Uśmiech
28-06-2017, 21:17
@WikiS u mnie ten sam problem. Zawsze najbardziej cierpiały po zimie włosy i paznokcie. Dlatego od kilku mscy jestem fanką kosmetyków zamawianych z kerpro.pl które kupuję u mojej kosmetyczki. Nie spotkałam sie jeszcze z tak dobrymi kremami do paznokci. W sumie to odkąd je stosuję coraz rzadziej chodze do niej na zabiegi regeneracyjne Wesołek no jak narazie tematu nie ma co jest dużym postępem, a w sumie tak jak pisałam właśnie przed latem czy w okresie wiosny łamały się najbardziej
06-07-2017, 23:19
Ja zawsze po zimie mam sporo problemów. Nie wiem dlaczego, ale twardnieją mi pięty mimo, iż regularnie robię sobie "spa". Dodatkowo ta cera... żadne kremy nie pomagają! Zima ją niszczy całkowicie Smutny W tym roku dorobiłam się jeszcze zapalenia dziąseł (nie wiem, czy to wina zimy, ale tłumaczę sobie, że non stop je przeziębiałam...). Przeczytałam o tym, że to powszechne, ale jakoś mnie to nie pocieszyło: http://www.listerine.pl/choroba-dzi%C4%8...85se%C5%82 - to bardzo upierdliwa choroba. W ogóle od zawsze mam nadwrażliwe zęby, ale... w tym roku to już przesadziły! Płukałam, myłam, nitkowałam - i nic.
Odpowiedz