Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przyoszczędzić podczas zakładania sklepu?
20-02-2017, 05:46
Witam serdecznie, Moją ostatnią deską ratunku przed wyjazdem z kraju na pakowanie kurczaków jest w tym momencie władowanie oszczędności we własny sklep, a raczej dopiero jego otworzenie. Oczywiście zrobię to, nie widzę żadnych przeciwwskazań poza finansowymi. Nie mogę przeznaczyć na to wszystkich posiadanych środków na wypadek gdyby interes nie wypalił ale jednocześnie chcę się zaangażować tylko po prostu oszczędzając na niektórych rzeczy bez straty na ich jakości. Da się tak to wykombinować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-02-2017, 08:44
Da się to zrobić ale nie we wszystkich aspektach. Grafika na sam sklep na pewno będzie kosztowna. Ale już grafiki promocyjne możesz zrobić sama żeby nie wydawać zbyt dużo. Da się także np uszczuplić nakłady na dodatkowych pracowników ułatwiając sobie proces przejścia przez zamówienie np z takimi usługami jak sellasist. Przekieruje Cię gdzie trzeba, współpracuje z innymi usługami. Wszystko odbywa się za pomocą kliknięcia w wybrane miejsca i tyle. A przy tym nie jest drogi i nie generuje błędów, jeśli zawini podczas realizacji zamówienia to tylko czynnik ludzki.
28-02-2017, 10:35
Czy założenie firmy w obliczu braku środków do życia jest na pewno dobrym pomysłem? Może znajdź dodatkowe, dobrze płatne zajęcie? Tak na pewno przyoszczędzisz bardziej niż podczas założenia firmy...
Dzisiaj, 10:44
Zakładając sklep to nie da się zaoszczędzić. Niestety tak jest, że wszystko idzie w ten interes, a nie masz gwarancji, że coś może z tego wyjść.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum