Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak radzić sobie z PMS, nie mam już sił
29-11-2017, 22:26
Jestem od jakiegoś czasu ofiarą PMS i jestem mi z tym bardzo, bardzo źle. Nie mogę się ogarnąć, cały czas ryczę, drażni mnie wszystko. Dzisiaj gdy zadzwonił budzik, to telefon powędrował na ścianę i tak pozbyłam się mojego nowego smartfona. Dlaczego to my dziewczyny musi tak cierpieć? Strasznego mam doła, boli mnie brzuch i jestem głodna, chociaż nie mogę patrzeć na jedzenie. Moja koleżanka na fb przysłała mi link http://www.castagnus.pl i mówiła, że tutaj dowiem się jak poradzić sobie z napięciem przedmiesiączkowym, jestem bardzo ciekawa. Może tutaj dowiem się o najlepszej metodzie na PMS?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2017, 20:50
mnie lekarz powiedzial ze na pms najlepsze sa hormony.. kiedys bralam tabletki teraz mam wkladke levosert.. przy obu produktach pms zniknelo, okres sie unormowal i jest mniej obfity. ja sie bardzo ciesze ze sie zdecydowalam na taka opcje
05-12-2017, 23:58
ja jak miałam taki okropny PMS to Pani ginekolog przepisała mi pigułki anty vines, bo sa ultralekkie a na taki pms mówiła,że powinny powinny pomóc i naprawdę pomogły, stosuje je już 2 miesiąc i nie wiem co to znaczy ból brzucha, piersi i zbieranie wody w organiźmie przed okresem...
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum