Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Reklama

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka najlepsza wódka na wesele w 2013?
22-01-2013, 18:31
Która wódka najlepiej nadaje się na wesele w 2013?

Najbardziej oklepaną wódką jest Pan Tadeusz. Ja proponuję zapoznać się ze smakiem marki Krupnik Premium, to może być czarny koń na weselnych stołach. Duży Uśmiech

najlepsza wódka na wesele 2013, krupnik premium.JPG   
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2013, 23:54
A ja jednak proponuję Pana Tadka, może i oklepany, ale chyba z jakiegoś powodu. To po prostu dobra wódka Język Przynajmniej u mnie się sprawdziła.
Poza tym, mają niezłą promocję. Polecam spojrzeć - pantadeuszwodka.pl/promocje.html
18-03-2013, 21:40
U mnie była Soplica i gościom odpowiadała ta wódka, nikt nie narzekał Wesołek Dodatkowo było wino oraz szampan w fontannie alkoholowej. Swoją drogą mogę śmiało polecić taką fontannę, gdyż cieszyła się sporym zainteresowaniem. Wyglądem upiększa również salę Wesołek Gdyby ktoś szukał to ja wynajmowałem na: sumowisko.pl
Znajdź wszystkie posty użytkownika
23-03-2013, 17:23
U nas była wódka nie spotykana w jakiś marketach i na stacjach benzynowych Język
Jakościowo po prostu "wyśmienita" nikt na drugi dzień nie mówił że głowa go boli po 2 kieliszkach i nie było sytuacji że któraś butelka była "inna" - to najgorsze coś takiego usłyszeć od gości a wiem że tak bywa przy zakupach marketowych że jakaś jest trafiona.
Co więcej wódka 0,5l elegancka etykieta, dozownik w korku i możliwość zwrotu nadwyżki, cena weselna 19zł więc bardzo pozytywna pod każdym względem.

Jak ktoś jest ciekawy to polecam Pana, który pracuję w branży alkoholowej, wina i alkohole mocne - oczywiście źródło jest legalne i paragon i faktury dostępne.
emil_1@o2.pl - pisać odnośnie alkoholu na wesele

Pozdrawiam i Polecam
15-05-2013, 14:37
Wesele za niecały miesiąc, po długim namyśle wybór padł na żubrówkę, mam nadzieję, że goście będą zadowoleni. Byliśmy na kilku weselach gdzie grała główne skrzypce i chyba się sprawdziła. Do tego cena jest dość atrakcyjna wymiernie do jakości.
31-05-2013, 16:51
U mnie jednak był Pan Tadeusz, bo cenię i ceny całkiem zacne Oczko Sporo osób poleca też Wyborową. Do tego jeszcze koniecznie wiejski stół i domowe wysokoprocentowe specyfiki Wesołek
04-06-2013, 08:54
U mnie właśnie była wyborowa i byliśmy mega zadowoleni. Pana Tadeusza znajomi też chwalili, ale butelka wyborowej jakoś dla mnie bardziej elegancka. Namiary znaleźliśmy przez stronę - wodkaweselna.com/
18-06-2013, 11:04
My nie eksperymentowaliśmy, był Pan Tadeusz, typowo weselna wódka.
13-07-2013, 12:04
Wyborowa
28-07-2013, 20:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2013 07:32 przez asentti89.)
Jeśli chodzi o wódkę weselną to ja polecam stocka - bardzo dobra wódka w smaku i butelka elegancka Wesołek
03-08-2013, 16:53
Stocka nie piłam jescze
05-08-2013, 11:48
Jak starszy wódkowy mogę podpowiedzieć takWesołek :
Odradzam Gorzką Żołądkową, Bolsa i Smirnoffa zepsuły się strasznie
Polecam: Stock, Wyborowa są wódki tańsze ale te są dobre i eleganckie, jeżeli są większe fundusze albo mniejsze wesele to radze postawić na klasyki Absoluta i Finlandie chyba najlepsze wódki na rynku.
Odnośnie Pana Tadeusza - ładna, elegancka butelka wódka też niczego sobie ale Stock i Wyborowa lepsze.
Krupnik też jest dobrą wódką ale lepiej wygląda na stole ze śledzikami i ogórkami niż tortem weselnyWesołek

No i na koniec TOTALNIE odradzam eksperymentów albo kupowania wódki ze względu na cenę. Różnice cenowe nie są jakieś kosmiczne a jakość, "zadowolenie" i samopoczucie gość na weselu jest najważniejsze.Wesołek
14-08-2013, 20:22
U nas była Żubrówka, goście wyszli zadowoleniOczko Dokupiliśmy dla odmiany jeszcze kilka butelek Żubrówki Palonej, jakby ktoś czystej pić nie chciał, stała na osobnym stoliku razem z colą i lodem i zeszło wszytkoOczko
16-10-2013, 13:14
(05-08-2013 11:48 )Gość napisał(a):  Jak starszy wódkowy mogę podpowiedzieć takWesołek :
Odradzam Gorzką Żołądkową, Bolsa i Smirnoffa zepsuły się strasznie
Polecam: Stock, Wyborowa są wódki tańsze ale te są dobre i eleganckie, jeżeli są większe fundusze albo mniejsze wesele to radze postawić na klasyki Absoluta i Finlandie chyba najlepsze wódki na rynku.
Odnośnie Pana Tadeusza - ładna, elegancka butelka wódka też niczego sobie ale Stock i Wyborowa lepsze.
Krupnik też jest dobrą wódką ale lepiej wygląda na stole ze śledzikami i ogórkami niż tortem weselnyWesołek

No i na koniec TOTALNIE odradzam eksperymentów albo kupowania wódki ze względu na cenę. Różnice cenowe nie są jakieś kosmiczne a jakość, "zadowolenie" i samopoczucie gość na weselu jest najważniejsze.Wesołek

A co powiesz o BOLS PLATINUM?
23-10-2013, 13:47
Wszystkie alkohole na wesele 30% taniejOczol.To możliwe tylko u mnie.Bezpłatna dostawa na cały kraj teżDuży Uśmiech.

Kontakt:
Marika@covendo.pl
602214357
30-10-2013, 23:01
Znalazłem Tadeusza po 19.30 i Sobieskiego po 18.30 ma ktoś taniej a hurcie ? bo bym potrzebował jakieś 300 l .Czy ssą to dobre ceny Wesołek ??
13-11-2013, 19:23
a gdzie znalazłeś Pana Tadeusza w tej cenie ?
17-11-2013, 11:50
własnie gdzie mozna kupi pana Tadeusza w tej cenie??
20-11-2013, 22:36
Nie chce nikomu nic doradzac poniewaz nie jestem ekspertem od alkoholu. Moge sie tylko podzielic doswiadczeniem z wlasnego wesela. Jak wiadomo pojecie "najlepsza wodka weselna" jest pojeciem wzglednym , poniewaz nie kazdy weselny gosc pije wodke i nie kazdego stac na super wyjechana w kosmos gorzale. Dlatego tez kupujac alkohol na wesele trzymalem sie zasady: Dla kazdego cos dobrego i nie super drogiego. Jako trunek "glowny" kupilem RUSSKIJ STANDART, jako trunki dodatkowe : ZUBROWKA , kilka butelek wina: biale i czerwone (powytrawne) , likier AMARULA , whiskey i piwo!
Goscie wcale nie narzekali , wiec uwazam ze zakup sprawdzil sie na 100%
Pozdrawiam M.
22-11-2013, 18:37
Ja szczerze powiem/napiszę że dawno nie widziałam tadeusza na weselu... a w tym roku byłam na 5! Z czego na dwóch była wódka Polanin (której też nie znałam wcześniej) a wyróżniała się przede wszystkim butelkąWesołek
Co do Krupniku - osobiście nie podchodzi mi, chyba że jest naprawdę zmrożony.
Odpowiedz 

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Potwierdzenie kodem
(wielkość znaków nie ma znaczenia)
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.