Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki prezent kupić na wesele?
25-09-2014, 15:22
Z jednej strony pieniądze są dobre, bo Młodym się zwraca to co wydali na ugoszczenie nas, a z drugiej to trochę pójście na łatwiznę. Z kolei kupując prezent zawsze jest ryzyko, że się prezenty będą powtarzać, więc złotego środka nie ma. Niedawno czytałam artykuł w Poradniku Ślubnym na temat prezentów dla Młodej Pary, może kogoś zainspiruje - baleweselne.pl/poradnik-slubny
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2014, 15:47
Ja tam osobiście wolałabym pieniądze. Chociaż, jeżeli miałabym określone cele to dałbym gościom sugestię.
14-10-2014, 11:10
Z prezentami zawsze jest problem, a co dopiero na wesele... Osobiście nigdy nie spotkałam się z sytuacją, żeby były "dowolne" prezenty rzeczowe. Jeśli młodzi chcą coś konkretnego np. jakiś sprzęt do domu, to robią listę prezentów i każdy wybiera, co chce im kupić z listy. W przeciwnym przypadku zawsze daję tzw. kopertę, no bo trudno trafić. Szczególnie teraz, kiedy przyszli małżonkowie mieszkają ze sobą już przed ślubem i mają już częściowo urządzone mieszkanie np.
15-10-2014, 07:28
jejku jakby mi ktoś kupił na ślub garnki Philipiaka to bym chyba oszalała Wesołek))
31-10-2014, 13:49
Uważam, że to co się kupuje z okazji ślubu dużo zależy od tego czy idziemy do rodziny, dobrych przyjaciół, czy kogoś kogo znamy krótko. Jeśli idziemy do rodziny czy dobrych przyjaciół to wiadomo, że prezent będzie droższy. Dla osób, które idą do znajomych pomysłem może być np. zestaw pięknie zapakowanych ręczników wykonanych z dobrych jakościowo materiałów - ostatnio hitem są ręczniki bambusowe. To tego można dodać zestaw luksusowych kosmetyków kąpielowych, które będą ładnie zapakowane i wydaje mi się że prezent będzie dobry naturica-pl.blogspot.com/
28-03-2015, 19:10
Ja to bym poszła z duchem czasu i wysłała ich gdzieś za granicę. Na przykład do takiego Londynu fru.pl/tanie-loty/do-Londyn-LON Młodzi teraz chcą zwiedzać świat, więc to chyba fajny prezent?
15-05-2015, 07:51
niektórzy dzielą prezenty i dają podwójnie, czyli dla Pani i Pana osobno. Często spotykam golarki męskie dla Panów i wbrew pozorom się oni cieszą ;-) Jakby co zapraszam na maszynkidogolenia.pl/ Oczko
02-06-2015, 12:25
Myślę że fajnym prezentem byłby ręcznik 50x90 z wizerunkiem młodej pary Wesołek
31-08-2015, 14:06
Ostatnio złożyliśmy ze znajomymi na express do kawy dla pary młodej Oczko
30-10-2015, 06:28
Też myślę, że jakieś ładne sztućce to nie jest zły pomysł. Na pewno taki prezent przyda się młodym w domu Wesołek
23-11-2015, 11:07
Podczas wyboru prezentu trzeba pamiętać, że kupujemy go dla pary! A nie dla jednej osoby. To dość często popełniany błąd. Najbezpieczniej dać pieniądze Wesołek
02-08-2016, 13:30
Moim zdaniem najlepiej dać pieniądze. W końcu młodzi kupią sobie co będą chcieli Oczko Jeśli jednak ktoś chciałby coś kupić, to najlepiej spytać się młodej pary co chcieliby dostać.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-11-2016, 11:40
Od kilku lat daję pieniądze, chociaż niewątpliwie bardzo miłym gestem jest dołączenie czegoś jeszcze oprócz kwiatów i alkoholu. Myślę,że ciekawym pomysłem byłaby jakaś karykatura, obraz czy na przykład nazwanie gwiazdy imionami Pary Młodej, albo zainwestowanie w coś co Młodzi lubią najbardziej
09-11-2017, 11:17
Ja się zastanawiam nad kupnem czegoś ze sklepu https://hefra.pl . Są tam bardzo eleganckie zestawy galanterii stolowej, sztućców itp. Dla kogoś kto również wprowadza się na nowe mieszkanie to chyba fajny prezent nie? Co o tym myślicie?
18-07-2018, 10:33
Najlepiej wręczyć parze młodej pieniądze. Młodzi mają sporo wydatków po ślubie na nowej drodze życia. Natomiast sama koperta to tak średnio wygląda, pasuje dodać do niej jakiś upominek - pamiątkę. Tutaj świetnie sprawdzi się fotksiążka Printu, jeśli oczywiście posiadacie jakieś zdjęcia pary młodej Wesołek Jeśli podoba Ci się mój pomysł, zapraszam https://printu.pl/fotoksiazka/slubna/
13-12-2018, 17:28
Ja na wesele kupiłam parze młodej garnki od https://gerlach.pl/ bo wiem że mają bardzo dobre jakości. Sama mam u siebie już długo i nie wymieniła bym na inne. I byli zadowoleni, nawet widziałam że dostali też noże tego producenta więc będą mieli solidny zestaw.
21-12-2018, 13:47
Najlepszym pomysłem na prezent dla pary młodej z pewnością są pieniądze, które z pewnością im się przydadzą np. na remont nowego mieszkania.
30-12-2018, 15:55
Zgadzam się że pieniądze to dobry pomysł na prezent, do tego ja dałam jeszcze wino, zapakowałam je ładnie w torebkę prezentową którą kupiłam tutaj https://induplo.pl/ i polecam bo mają duży wybór torebek i pudełek na prezent.
Odpowiedz