Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiś miły lokal na kolację we dwoje
12-01-2017, 12:50
Witam wszystkich, mieszkam w Warszawie w sumie od niedawna i chciałbym się dowiedzieć gdzie znajdę lokal nadający się na kolację we dwoje. Nie chodzi już nawet o jakiś przesadnie romantyczny nastrój, głównie o to, by można było na spokojnie posiedzieć, pogadać, coś zjeść. Bez wrzeszczących tłumów nad głową. Lokalizacja nie gra roli. Proszę o nakierowanie mnie na jakiś trop, każdy sprawdzę Wesołek Z góry wielkie dzięki!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-03-2017, 17:31
A może zafunduj swojej drugiej połówce wypad do spa i romantyczną kolację tutaj, niekoniecznie na miejscu?
Teraz nie powinno być tam wrzeszczących tłumów, za to atmosfera wspaniała.
Zastanów się, czy nie warto wybrać, np. jednego z pakietów, które oferują?
Myślę, że oboje bawilibyście się świetnie w tym miejscu, bo kuchnię też mają wyśmienitą.
13-07-2017, 16:16
Naleśnikarnia La Petit w Grodzisku Mazowieckim - przytulnie, miło, niedrogo, dobre jedzenie. Rozwrzeszczanych tłumów nie uświadczysz Wesołek
16-10-2017, 13:24
Dla mnie zdecydowanie restauracja "Akademia" na Różanej Wesołek
31-08-2018, 10:47
z chłopakiem bardzo lubimy chodzić do Pańskiej 85 na kaczkę po pekińsku Wesołek
28-10-2018, 20:51
Focaccia Ristorane na Senatorskiej bardzo mi się podobała. I fajny klimat, i otwarta kuchnia, i smaczne, włoskie menu. Ale to czuć, bo szef to Włoch więc dba o jakość. Ja polecam.
05-11-2018, 09:55
A co powiesz na Bubbles Bar Warszawa ? To na pewno lokal z niecodzienną kuchnią, której większość z nas chciałaby popróbować. Słyszałam, że lokal na ogół jest pełen gości, dlatego trzeba rezerwować stoliki przez TripadVisor. Dodatkowo to się teraz opłaca, ponieważ można dostać kieliszek bąbelków gratis.
15-11-2018, 14:38
(16-10-2017 13:24 )Pati napisał(a):  Dla mnie zdecydowanie restauracja "Akademia" na Różanej Wesołek

ojj tak! Miejsce ma swój klimat i można naprawdę dobrze zjeść
04-12-2018, 09:39
Kunsztowne potrawy podawane z wyjątkowym namaszczeniem, zawsze przygotowane z najświeższych produktów. Tak właśnie jest w Restauracji Akademia w Warszawie. No i te wyjątkowo eleganckie wnętrza. Wystarczy przekroczyć próg lokalu, żeby polubić przemiłą obsługę i chcieć spędzić tam całą resztę dnia. Zapewniam, że warto spróbować ich kuchni Wesołek
05-12-2018, 16:07
Restauracja Akademia. Zdecydowanie polecam!!!
12-12-2018, 15:58
Potwierdzam, Akademia serwuje same pyszności. W lokalu jeszcze nie byłam, zamawiałam dowóz przez roomservice, żeby skorzystać z vouchera na tajski masaż przy zakupie za 300 zł, ale niewykluczone, że w przyszłości się wybiorę, bo wnętrze wygląda ładnie na zdjęciach.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum