Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolor w salonie
07-09-2017, 13:34
Jaki kolor scian macie w salonie? Ja fioletowe ale chyba pomaluje na jakis beż bo ten fiolet tragicznie wyglada, jak baklazan.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2017, 13:32
Nie no fiolet do salonu chyba jest zbyt agresywny. Ja wole jasne kolory. Salon mam pomalowany na biało ale jedną ścianę mam w kolorze - w zasadzie mam na niej panele z mchu. Coś takiego można zamówić od Green Mood http://www.greenmood.pl/zielone-sciany/panele-standard/ . Panele wykonane są z chrobotka reniferowego. Powiem Ci, że wygląda świetnie i znakomicie ożywia wnętrze.
17-11-2017, 00:52
Ja bym raczej wybrał coś jasnego.
25-11-2017, 19:09
Te pomysły są całkiem niezłe. A myśleliście o jakimś fajnym oświetleniu? Ono potrafić dodać charakteru każdym wnętrzom. W kwestii oświetlenia to tylko ospel - są godni polecenia bo to porządna firma, która zna się na rzeczy. Pomagają z instalacjami no i z doborem sprzętów. Ja mam bardzo miłe doświadczenie z nimi, także polecam. http://ospel.pl/pl/
29-11-2017, 09:56
u mnie króluje szaro-beżowy

Überprüfen Sie meine Website
25-05-2018, 13:03
u mnie jest klasyczny biały, choć bardzo podobają mi się takie duże obrazy na pół ściany i fototapety
14-06-2018, 23:37
Ja w salonie mam Zielone Tarasy w połączeniu z Ziarnem Sezamu. To odcienie z palety kolorów świata duluxa, bardzo intensywne i piękne po prostu
29-06-2018, 23:39
Ja mam jasny róż, ale też wcześniej miała fioletowe Wesołek
13-07-2018, 11:38
Osobiscie nie zdecydowałabym sie na ciemny fiolet w salonie. Jakoś mi ten kolor nie pasuje do tego pomieszczenia, poza tym dla mnie fiolet jest kolorem typowo żałobnym. I źle bym sie czuła we wnętrzu, w którym spędzam większość czasu.
Polecam delikatne stonowane kolory, bo takie sa o wiele lepsze. I lepiej się w takich przebywa.
Ściany: krem, beż, ewentualnie mięta.
Podłogi: jasne drewno, dobrym wyjściem jest również położenie na podłodze płytek ponieważ są o wiele praktyczniejsze w sprzątaniu niż panele czy parkiet:
http://www.tubadzin.pl/collection/449

I zdecydowanie wytrzymalsze.
19-07-2018, 15:26
Fioletowa ściana pasuje do szarych i białych mebli oraz zielonych dodatków ale trzeba to odpowiednio dobrać. Najlepiej pomalować jedną ścianę na intensywny kolor a resztę na stonowane odcienie szarości.
21-07-2018, 16:53
Ja w salonie stawiam na jasne odcienie na ścianach a na małe szaleństwo pozwalam sobie w umeblowaniu choć staram się żeby był przytulny i wygodny. Niestety dysponuję małym salonem co sprawia małe problemy przy aranżacji.Ale dzięki internetowi i http://domosia.pl/aranzacja-malych-przes...dziennego/ wiem na co zwracać uwagę przy wyborze mebli.
22-07-2018, 22:05
ja bym dala pastelowy szary
27-07-2018, 16:42
szary pastelowy
21-08-2018, 10:24
Ja też postawiłam na beżowy kolor ścian i do tego dobrałam takie beżowe włączniki światła fajnie to wygląda jak jest spójna kolorystyka we wnętrzu.

[Obrazek: simon-basic-modul.jpg]
11-09-2018, 08:01
Jasno szary z białym. Powiększa optycznie cały salon i łatwo da się dopasować meble i akcesoria meblowe do takich kolorów. Wesołek
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum