Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korekcja laserowa oczu
01-04-2014, 11:36
Witam, czy ktoś z Was robił korekcje laserową oczu? Jeżeli tak to gdzie warto się udac?
Odpowiedz cytując ten post
03-04-2014, 11:19
moge polecić Lexum. bardzo fajna klinika! moja mama była tam na zabieg, który w sumie trwał chyba 15minutOczko oczywiście wpierw wizyta kwalifikacyjna, a po zabiegu kontrolne. lekarze i pielęgniarki bardzo sympatyczne!! a sam zabieg warto zrobić, mama sobie chwali, bo widzi teraz znakomicie Wesołek
04-04-2014, 10:18
Ja byłam w Cmo laser na ulicy Grzybowskiej i też jestem zadowolona, ponoć najlepsi specjaliście w mieście - ja jestem baaaardzo zadowolona bo zdjęłam okulary na zawsze!
05-04-2014, 22:03
A w CMO Laser u którego lekarza byłaś? Jaką metodą robiłaś korekcję? Jaka wada? Napisz coś więcej proszę, bo też zamierzam udać się do tej kliniki Wesołek
07-04-2014, 08:26
Byłam u doktor Grabskiej - Liberek, korekcje robilam metodą EBK i ciesze się że tą metodę dla mnie wybrali, bo w miarę szybko doszłam do siebie. Moja wada byla spora - 5, na chwilę oceną mam 0 Wesołek Sama jeszcze w to nie wierze. Korekcja super sprawa, a klinika jak najbardziej godna polecenia. Doktor Grabska Liberek bardzo profesjonalna, miła i przede wszystkim ma bardzo duże doświadczenie. Ja miło wspominam wizyty w klinice, sama korekcja nic nie boli więc nie ma sie co stresowaćWesołek
30-04-2014, 13:42
A ja właśnie będę miała korekcję w tej klinice, tylko że u dr Archackiej. Lekarka wydaje się konkretna i jest bardzo miła. Mam nadzieję, że wszystko się uda Wesołek
30-04-2014, 22:57
Kiedy masz zabieg i jaką metodą?
05-05-2014, 11:12
Zabieg mam w tym tygodniu i zaczynam się stresować :/ Metodę którą mi dobrał lekarz jest EBK, ponoć najbardziej powszechna, więc mam nadzieję, że będzie wszystko ok. Nie mam bardzo dużej wady, więc liczę że będzie 0, ale to się okaże, napisze po zabiegu.
05-05-2014, 22:27
Ja także czekam na korekcję. Po kwalifikacji lekarz także mi zaproponował EBK. Ponoć jest to jedna z lepszych metod obecnie. Jak już będziesz po, napisz proszę coś więcej o samym zabiegu.
06-05-2014, 13:48
a ja wybieram się do Lexum. póki co zadzwoniłam i umówiłam się na wizytę... prawdopodobnie będzie prowadził mnie dr Smorawski. widziałam kilka wywiadów z nim i jestem dobrej myśli Wesołek
07-05-2014, 09:17
Też się zastanawiałam nad Lexum, jednak naczytałam się jakieś złe opinie jeżeli chodzi o groupona no i ostatecznie wybrałam Cmo Laser. Mam nadzieję że nie pożałuje.
11-05-2014, 15:32
CMO Laser to bardzo dobry wybór. Pracują tam świetni lekarze. Miałem tam korekcję trzy miesiące temu. Trafiłem do dr Archackiej i jestem zadowolony z zabiegu. Żadnych komplikacji. Oczy się już zagoiły. Wada zredukowana do zera.
28-05-2014, 13:42
Dzwoniłem do Lasera na Grzybowskiej i zapisałem się na wizytę w przyszłym tygodniu. Zdecydowałem się na zrobienie od razu kwalifikacji. Jeżeli wszystko będzie dobrze, to mogę mieć zabieg na drugi dzień po konsultacji. Naprawdę jestem zaskoczony pozytywnie, że tak szybko można wszystko załatwić.
29-05-2014, 08:55
Tak, to dobry pomysł, ja sam też skorzystałem z tej możliwości zabiegu dzień po konsultacji, chciałem mieć szybko z głowy, więc to pójdzie ekspresowo, okres gojenia może potrwa trochę dłużej, jednak teraz podobno jest ta nowa metoda EBK przy której oczy goją się dużo szybciej więc może trafi na Ciebie. powodzonka!
29-05-2014, 11:04
No właśnie wiem, że teraz najczęściej robią EBK. Jest jedną z najlepszych metod właśnie ze względu na krótszy czas rekonwalescencji oraz że jest mniej inwazyjna od innych metod korekcji.
30-06-2014, 12:33
I jak udał się zabieg? Bo już chyba jesteś po wszystkim? Do której lekarki się zapisałeś?
27-08-2014, 00:31
Długo tu nie byłem, ale najpierw zabieg, potem wakacje, oczywiście nie od razu po korekcji. Zabieg udał się w 100%. Wada została usunięta. Zapisałem się do dr Gadomskiej i chyba lepiej trafić nie mogłem, bo super się mną zajęła.
27-08-2014, 16:15
No to tylko pogratulować takiego efektu. Mam nadzieję, że u mnie też będzie wszystko dobrze. Korekcję mam w pierwszej połowie września, metodą EBK.
21-09-2014, 11:06
Ooo, ja też będę mieć EBK. Byłem w zeszłym tygodniu na kwalifikacji i już w najbliższy wtorek mam zabieg. Czytałem, że EBK to teraz jedna z bardziej bezpiecznych metod, więc jestem spokojny.
16-05-2017, 16:19
Wątek nie najnowszy wprawdzie , ale to co mogę napisac to , to że miałam laserową korekcje wzroku , a konkretnie zabieg lentivu . A tą metodę uważam za najlepszą , chociażby dlatego ,ze szybko się wraca do codziennego życia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz