Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki naturalne do włosów, twarzy...
12-02-2012, 14:29
Coraz cześciej zauważam, ze podrażnia mi się skóra od większości kosmetyków, bo sporo tam chemii. Postanowiłam sie przestawić na jak najbardziej naturalne do całego ciała. Dotychczasowe kremy i balsamy musze wyrzucić.
jakie naturalne kosmetyki polecacie i gdzie kupujecie?
Odpowiedz cytując ten post
06-03-2012, 15:54
A ja właśnie odkryłam coś super to olejek kokosowy, smaruje nim piety, stosuje jako krem do rak, na końcówki włosów ..... całe ciało można nim kremować i jest przyjemny i szybko się wchłania. Kupiłam dziś za 18 zł 200gram OLVITY. Jest w pełni naturalny i nie powinien nikogo uczulać.
Ten sam można używać do celów spożywczych Wesołek!

zapomniałam o zdjęciu, już załączam
images.jpg   
25-09-2012, 20:17
Ja od niedawna też staram się stosować tylko naturalne kosmetyki, kupuję albo w Yves Rocher albo na allegro lub w sklepach ze zdrową żywnością
Znajdź wszystkie posty użytkownika
30-10-2014, 14:46
Ja również polecam olej kokosowy do włosów, po zastosowaniu włosy są bajecznie miękkie i lśniące i takie bardziej "sypkie" wyglądają jak z reklamyOczko teraz przymierzam się do spróbowania olejku migdałowego tu jest kilka ciekawych informacji na jego temat. naturica.pl/_blog/29-Naturalny_sposob_na_piekne_wlosy_-_olejek_migdalowy.html
06-09-2015, 19:28
a ja polecam kosmetyki z wiesiołkiem, Gal ma ich sporo w ofercie. Sa naprawde skuteczne i tak jak chcesz - maja naturalny sklad.
21-10-2016, 16:08
Rzeczywiście polski Gal ma fajne, niedrogie i naturalne kosmetyki. Mam skórę suchą i wrażliwą i balsam wiesiołkowy świetnie sobie z nią radzi. Fajnie działa również naturalny olej kokosowy Wesołek
13-07-2017, 13:40
Ja też lubię kosmetyki naturalne, które nie uczulają. Warto czasem poszukać takich ciekawych kosmetyków godnych uwagi. Osobiście wolę wydać więcej a kupić coś dobrego i sprawdzonego. Dlatego zamierzam kupić Dezodorant magnezowy Zechsal https://magvita.pl/kosmetyki-magnezowe/2...-75ml.html Bez dodatku substancji zapachowych, ma jedynie naturalny zapach mentolu.
17-07-2017, 21:12
Również często kupuję kosmetyki naturalne, ale ponieważ mam dość problematyczną cerę to nie zawsze dają sobie z nią radę. Wtedy szukam czegoś profesjonalnego w aptekach internetowych (https://aptekaprima24.pl). Dzięki temu mogę zapewnić swojej skórze profesjonalną i kompleksową pielęgnację, tylko kosmetykami o najwyższej jakości. Do tego zakupy w necie są mega wygodne, bo nie trzeba jeździć po sklepach za jedną rzeczą Wesołek
21-07-2017, 11:22
Też lubię kosmetyki naturalne. Ostatnio znalazłam dobrą odżywkę z Anthyllis
https://www.drogeria-ekologiczna.pl/mask...a-dla-wega
Często farbuje włosy, więc szukam czegoś co dobrze je nawilży, ale nie obciąży za bardzo. Ciężko mi dobrać odżywkę, bo po niektórych składnikach moje włosy wyglądają jak przetłuszczone a nie nawilżone.
28-07-2017, 16:12
Kosmetyki naturalne to naprawdę świetna sprawa, ja jednak mam swoją historię z nimi... niestety niezbyt przyjemną ;/ a oczywiście wszystko sprowadza się do problemu czytania etykiet... Gdyby nie fakt że nabawiłam się wysypki na ciele pewnie nadal nie zdawałabym sobie sprawy z powagi sytuacji... dlatego dziewczyny - BIO nie zawsz znaczy bio... aktualnie jesteśmy zasypywani deklaracjami bez pokrycia - tutaj zresztą tekst na ten temat http://obk.pl/naturalne-kosmetyki-poznaj...cji-ciala/ u mnie niestety skończyło się to problemami ze skórą, z którymi walczę do dzisiaj ;/
11-08-2017, 11:07
ja staram się używać możliwie najbardziej naturalnych kosmetyków jakie się da, ale wiadomo że czasem się trafią nie do końca naturalne.
12-10-2017, 10:31
Jako ,ze mam cerę tłustą , używam kosmetyków naturalnych , zakupionych w specjalnych aptekach zielarskich . Poza tym , z racji tej ,ze mam tatuaż , ostatnio zakupiłam kosmetyk do pielęgnacji Tattoo Butter Oczko, który znalazłam na loveink.pl- Jest z samych naturalnych składników - masła shea , oleju kokosowego i kilku jeszcze innych maseł. W każdym razie wszystko naturalne . Ma skład wegański Oczko Pozdrawiam
Odpowiedz