Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kurs niemieckiego
21-10-2013, 20:53
Którą placówkę, jeśli chodzi o naukę j. niemieckiego możecie mi polecić? Chodzi o dziecko w gimnazjum, chce zdawać egzamin gimnazjalny z niemieckiego, ogólnie lubi ten język. Zależy mi na małych grupach, nie bardzo drogo, najlepiej gdzieś na Mokotowie. Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-10-2013, 21:21
Ja uczyłem się ( co prawda nie niemieckiego) w szkole policealnej w Progresie, tam chyba też język niemiecki mają. Angielski to na pewno, wydaje mi się, że ten drugi także.
28-10-2013, 22:42
ja polecma klub "Bliżej Świata" na ul. Postępu 12, bardzo miła i profesjolana lektorka i również świetna lokalizacja klubu dla osób ze stron Mokotowa. Klub jest bardzo dobrze wyposarzony - ogladałam bardzo dołaknie, ponieważ wazne dla mnie jest w jakim otoczeniu miałoby przebywać moje dziecko.
28-10-2013, 22:46
(21-10-2013 20:53 )Agnieszka7 napisał(a):  Którą placówkę, jeśli chodzi o naukę j. niemieckiego możecie mi polecić? Chodzi o dziecko w gimnazjum, chce zdawać egzamin gimnazjalny z niemieckiego, ogólnie lubi ten język. Zależy mi na małych grupach, nie bardzo drogo, najlepiej gdzieś na Mokotowie. Będę wdzięczna za jakieś podpowiedzi.

Ja niedawno miałem okazję zobaczyć klub mieszczący się na ul. Postępu 12 - "Bliżej Świata" - zrobił na mnie duze wrażenie, a nauczycielka - lektorka również wydała sie bardzo konkretna.
02-02-2014, 12:21
Poleciłabym ci zamiast kursu niemiecki kanał telewizyjny, żeby twoje dziecko codziennie po godzinie lub dwie dużo słuchało. Najlepiej jest powtarzać całe zdania. W ten sposób można nauczyć się o wiele szybciej języka, zwłaszcza jeżeli twoja pociecha ma z tym już jakieś obeznanie. Na kursach językowych mówi się przynajmniej częściowo po polsku, co jest kontraproduktywne. Brałam udział w różnych kursach. Nawet te prowadzone za granicą opierają się na pewnych ograniczeniach. Znajduje się znajomych z tego samego kraju i gada z nimi po polsku.
Dodatkowo można zdecydować się na korepetycje. Prowadzący będzie zadawał konkretne ćwiczenia i zadania do opisów.
13-03-2014, 11:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-03-2014 11:44 przez piotr67.)
Może warto popytać w szkole językowej TFLS. Prowadzą tam wiele kursów na różnych poziomach nauczania i dla różnych grup wiekowych.
27-10-2016, 09:14
Hej , osobiście mogę Ci polecić szkołę językowa sokrates . Mój brat chodził tutaj dodatkowo na kurs jezykowy , i równiez zawsze własnie lubił ten język ( nie cierpiał angielskiego i tak jest do dzisiaj ) . sporo sie nauczył , zapamiętał i jak wyjechał do niemiec , nie miał problemów z porozumieniem się , pewnie dlatego ,ze uczą tutaj języka z uwzględnieniem idiomów . ceny tez sa przystepne .
28-10-2018, 19:34
Znacie szkołę językową KATARINA? Bo oni mają super kursy stricte z niemieckiego, dla osób o różnym poziomie zaawansowania. Mi się podoba, że grupy są małe, bo ja mam kłopot z mówieniem i się trochę wstydzę... A słyszałam, że są mega skuteczni więc chyba się zapiszę Duży Uśmiech
Odpowiedz