Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lokata w Nest Banku
22-04-2017, 19:53
Szukam generalnie lokaty, przeglądam różne warianty i między innymi rzuciła mi się w oczy oferta Nest Banku 'nest lokata witaj'. Lokata ogólnie wstrzela się w to czego szukam, w zasadzie więcej mi nie potrzeba. Ktoś posiada albo miał lokatę w tym banku? Jak oceniacie? Myślicie, że warto?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2017, 17:21
(22-04-2017 19:53 )CzłowiekWąż napisał(a):  Szukam generalnie lokaty, przeglądam różne warianty i między innymi rzuciła mi się w oczy oferta Nest Banku 'nest lokata witaj'. Lokata ogólnie wstrzela się w to czego szukam, w zasadzie więcej mi nie potrzeba. Ktoś posiada albo miał lokatę w tym banku? Jak oceniacie? Myślicie, że warto?

Szanowny Panie, Nest Lokata Witaj oferowana jest na okres 3 miesięcy tylko dla Klientów Nest Banku, którzy posiadają założone Nest konto. Jej oprocentowanie wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). Po zakończeniu lokaty można ją Pan odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
05-05-2017, 19:16
Natomiast jeśli chodzi o konto bankowe, to jakie są przewidziane opłaty za prowadzenie?
11-05-2017, 11:28
Szanowny Panie, w Nest Banku oferujemy bezwarunkowe Nest Konto, w którym za 0 zł są: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i pierwszej używanie karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto może Pan otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pan dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Pozdrawiam,
nestbank.pl
08-08-2017, 17:37
Dziękuję za odpowiedź, co do tego mam już jasność. A czy majac konto w Nest Bank to moge wypłacać gotówkę w zagranicznych bankomatach?
23-08-2017, 19:30
(08-08-2017 17:37 )CzłowiekWąż napisał(a):  Dziękuję za odpowiedź, co do tego mam już jasność. A czy majac konto w Nest Bank to moge wypłacać gotówkę w zagranicznych bankomatach?

Szanowny Panie, wypłata gotówki w bankomacie za granicą to każdorazowo kwota 5 zł od jednej transakcji.

Pozdrawiam,
nestbank.pl
12-10-2017, 11:16
A gdybym chciał założyć konto, to co Nest Bank miałby mi do zaoferowania? Chodzi mi o rodzaje kont, ewentualne korzyści. Nie ukrywam, że noszę się z zamiarem zmiany mojego obecnego banku na inny, i nad Nest bankiem się zastanawiałem.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum