Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luźne Rozmowy
11-05-2015, 00:00
(02-05-2015 22:55 )Cubaa napisał(a):  
(18-04-2015 13:29 )dark napisał(a):  Witajcie
Cubie chyba chodziło o drugie forum http://www.swiatowida.cba.pl

Cuba wizyta administratora FORUM nie administratora OSIEDLA Oczko. Chodzi o to, żeby wyeliminować konta duchy (ewentualnie zarejestrowany sąsiad potwierdzi Twoje konto) w 99% sam jako administrator potwierdzam konta, więc bez obaw.

Jest to forum założone i administrowane przez sąsiadów, mieszkańców osiedla do którego nie ma i nie będzie miała wglądu administracja osiedla.
Właśnie miałem to na myśli, że administratora forum - szczerze mówiąc, nie uśmiecha mi się taka wizyta. Nie mam nic przeciw tobie. Po prostu nie uśmiecha mi się.
Mogę podać jakieś dane do dyspozycji administratora, np. numer mieszkania i już. Ale ok, jaki jest wymóg, to już nie będę się sprzeciwiał.

Cubaa na forum rejestruje się coraz więcej osób więc potwierdzenie rejestracji odbywa się również przez potwierdzenie np. przez sąsiada.
Wizyta nie jest wtedy konieczna.
Wizyty były głównie na początku istnienia forum, teraz nie ma takiej konieczności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-05-2015, 19:34
(06-05-2015 12:27 )K1siel napisał(a):  
(06-05-2015 11:25 )Quentin napisał(a):  Sytuacjo. Bardzo słuszne uwagi, godne dalszej dyskusji. Zgodnie z informacjami wywieszanymi na klatkach schodowych, w dniu dzisiejszym tj. 6.05.2015, o godz. chyba 21 lub 21.30 (jak źle podałem, to niech mnie ktoś poprawi) jest zebranie lokatorów w garażu, gdzie omawiane będą tego typu przypadki. Skoro Zarządca i administrator nie kwapi się, aby coś zrobić z naszymi problemami, musimy przejąć sprawy w swoje ręce. Dlatego liczymy również na Twoją obecność. Pozdrawiam.

Dzisiaj 20:30 garaż podziemny

Pozdrawiam Tomek
Kurcze..wygląda na to, że znowu ominęło mnie spotkanie, nie widziałam żadnej zapowiedzi, ale to może moja wina, a ponadto pracuję w systemie zmianowym, więc trudno mi się dopasować do większości, a szkoda. Coś ciekawego było omawiane? Byłabym wdzięczna za skrót wydarzeń. Dziękuję.
13-05-2015, 08:40
Jo58.

Szkoda, że Cię nie było, może następnym razem. Były wywieszane ulotki o planowanym spotkaniu na każdej klatce schodowej, wiele razy, ale "ktoś" skutecznie je usuwał zaraz po wystawieniu. Niestety na forum ogólnym nie będziemy zamieszczać szczegółów, ponieważ mają do niego dostęp osoby postronne, dla których te informacje nie są przewidziane. Dlatego też chciałbym Cię zachęcić do zarejestrowania się na forum zamkniętym pod adresem swiatowida.cba.pl. Tam omawiane są sprawy bieżące i zamieszczane są najważniejsze informacje.
01-06-2015, 21:51
Witam
W dniu 11 czerwca 2015 roku o godz. 20.30 w pomieszczeniach garażu budynku Światowida 58, 58a, 58b odbędzie się zebranie Właścicieli nieruchomości mające na celu omówienie projektu uchwał oraz zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Właścicieli.

Taka sama informacja z projektami uchwał została również umieszczona w Państwa skrzynkach listowych.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału.
16-08-2017, 19:11
Witam Sąsiadów, czy ktoś z Was pokusił się może o dokładne zmierzenie jaką wysokość ma wjazd do garażu? Pytanie kieruję do właścicieli wyższych aut, którzy nie boją się wjeżdzać do garażu z zamontowanym boxem na dachu Wesołek Wiem, wiem, na znaku przy wjeździe jest chyba 2,0 lub 2,1 m. Zmierzyłbym sam, ale na odległość to mało wykonalne Wesołek
30-11-2017, 19:41
Witam poszukuję regałów półkowych aby wstawić je do garażu i trzymać w nich odzież roboczą. Przeglądając oferty trafiłem na taką stronę jak https://metalsistem-cbtc.pl/ widzę że mają bardzo fajny wybór szafek więc chyba to właśnie z ich oferty skorzystamWesołek
29-04-2018, 20:28
Mam zamiar wymienic brame garazowa, dlugo szukalem odpowiedniego sklepu. Znajomy polecil mi strone http://poltau.com.pl/ , sprawdzilem ich oferte i wydaje sie naprawde genialna. Ktos cos doradzi ? Ogolnie interesuje mnie zautomatyzowana brama .
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum