Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Może Mielno?
10-06-2017, 00:15
Planujemy powoli wakacje w tym roku i pomyśleliśmy, że fajnie by było pojechać nad polskie morze - www.willamateo.mielno.pl. W Mielnie jeszcze nie byliśmy i jesteśmy ciekawi jak tam jest. Był ktoś może? Co jest obowiązkowym punktem takiej wycieczki? Nie chcemy jedynie siedzieć w hotelu, wolimy bardziej aktywny wypoczynek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-06-2017, 23:38
Mielno to nie jest głupi pomysł, natomiast jak na mój gust tam trochę za głośno i za imprezowo jest. Wystarczy trochę na zachód i masz Kołobrzeg albo Ustronie Morskie - tez nadmorskie miejscowości niby, a jakoś tak przyjemniej jednak. Oczko) Jeśli mogę coś polecić, to w Ustroniach właśnie jeździłem do pensjonatu Kaszubianka - praktycznie samo morze, pokój z widokiem i naprawdę ładne miejsce. Do tego ciągle coś się działo w samym pensjonacie, więc to dodatkowy atut.
11-07-2017, 09:37
Jak aktywny wypoczynek nad morzem, to polecam Trójmiasto, jest dużo ciekawych rzeczy do zwiedzania jak ktoś nie lubi całymi dniami leżeć na plaży Wesołek
11-10-2017, 18:03
Mielno to malutka nadmorska miejscowość.
Lubię przyjeżdżać tam po sezonie, gdy nie ma tłumów turystów i spokojnie w samotności pospacerować brzegiem morza. Można tam wynająć Apartamenty Zachód Słońca Sun&Snow około 20 metrów od morza.
17-10-2017, 18:55
Cudna jest ta miejscowość Wesołek
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
20-10-2017, 12:58
Raz wypoczywałem w Mielnie. No fajna miejscowość. ale jestem zdania, ze nad naszym morzem mozna znaleźć ciekawsze miejsca na wypoczynek.

Polecam szczególnie

Gdańsk - wiele zabytków
Jurata - piękne plaże z białym piaskiem, wygodne kurorty

Jeśli szukalibyście wygodnych noclegów to zerknijcie sobie tutaj: https://www.blueapart.pl/ - na stronie jest możliwość rezerwacji. Proponowałbym jednak rezerwować z wyprzedzeniem.
23-11-2017, 17:31
Nad polskim morzem jest wiele ciekawych miejscowości wartych uwagi i zobaczenia. Jedną z nich jest na przykład Jastrzębia Góra. Trafiłam ostatnio na ofertę żeby spędzić Sylwester w Primaverze w Jastrzębiej Górze - https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakie...ad-morzem/. Oferta naprawdę mi się spodobała, bo miejsce leży nad samiutkim morzem więc widok na pewno będzie bardzo urokliwy. Do tego impreza sylwestrowa jest zaplanowana w każdym szczególe, żeby każdy znalazł tam coś dla siebie i miło spędził czas.
21-08-2018, 10:05
Byłam raz, jak ktoś szuka imprez i gwaru to mu się spodoba Oczko ale to serio mocno imprezowa miejscowość, bywa że rano jeszcze niedobitki z piwerkiem w ręku chodzą.
13-08-2019, 16:58
My w tym roku z uwagi na hotel https://www.sandraspa.pl/ odwiedzimy Pogorzelicę. Mają przygotowaną fajną promocję w cenie 1300zł za 5 nocy na jedną osobę więc nie wydaje mi się żeby to było dużo jak na hotel z basenami i codziennym, porannym aqua aerobikiem prawda? Ciekawi mnie Wasze zdanie na ten temat i napiszcie też gdzie Wy spędzaliście/będziecie spędzać tegoroczne wakacje Wesołek
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum