Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nasze Serduszka, Klub Maluszka Białołęka
04-03-2012, 23:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-03-2012 23:56 przez daba.)
Nasze Serduszka: Jakie opinie macie o tym żłobku / klubie malucha?

Czy są jeszcze wolne miejsca, można robić zapisy? Ile wynosi cena za miesiąc?

Czy dzieci są zadowolone, jaka atmosfera panuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
22-05-2012, 12:03
Absolutnie odradzam. Oddalam pani wlascicielce pod opiekę malutkiego ancymonka - 9 miesięcy. Był karmiony cycusiem, ale potrafił normalnie jeść łyżeczką zupki, kaszki, jogurciki i inne tego typu rzeczy. Jednym słowem - martwiłam się co będzie, ale wiedziałam, że potrafi jeść inne rzeczy niż cycuś, więc miałam nadzieję że "jakoś to będzie". Okazało się jednak, że panie opiekunki postanowiły "nauczyć" moje dziecko jeść wszystko w ilościahc takich jakie odpowiadają ponad rocznym dzieciom - dwa razy dziennie duży słoik zupy plus słoik deseru (2 razy taki zestaw) i kasza. Oprócz tego probowałay w niego wmuszać mleko z butli. W efekcie miał ślady na buźce po wpychaniu łyżeczki. Poza tym, kiedy prosiłąm o ograniczenie tego wpychania, panie sugerowały że chcę zagłodzić dziecko i że nie będą respektować moich próśb. Pani właścicielka szczyci się tym, że każde dziecko "nauczy" jeś lub pić mleko butelkowe. Opowiadała mi jak to zrobiłą na siłę jednemu swojemu podopiecznemu.. Generalnie, szybko zabrałam dziecko spod opieki tej placówki - nomen omen nie podlegającej jeszcze żadnej kontroli, ponieważ ustawa żłobkowa przewiduje 3 letni okres na adaptację wszystkich placówek do obowiązujących przepisów. Więc - NIE POLECAM, chyba że dziecko jest całkowicie standardowe, w wieku kilku miesięcy pochłania wszystko włącznie z kapuśniakiem. A najlepiej, żeby potrafiło od razu gryźć. chyba dziąsłami.
pozdrawiam
pid='5504' dateline='1330901793']
Jakie opinie macie o tym żłobku / klubie malucha?

Czy są jeszcze wolne miejsca, można robić zapisy? Ile wynosi cena za miesiąc?

Czy dzieci są zadowolone, jaka atmosfera panuje?
[/quote]
02-06-2012, 12:52
Witam, Pani Ewo! Witam Forumowiczów! Nazywam się Beata Ewa Paradowska i jestem właścicielką owego miejsca kaźni dla maluchówWesołek:)Widzę, że otrzymała Pani z kancelarii już przedsądowe wezwanie do zapłaty zaległej kwoty na rzecz Klubu Maluszka "Nasze Serduszka"...cóż, jako psycholog,pedagog i terapeuta, jako śmiertelnik nawet rozumiem Pani rozgoryczenie, tryska Pani jadem. Oj, nieładnie wprowadzać w błąd Forumowiczów, nieładnie. Z tej "wyliczanki ilościowej żywnościowej" wynika, że dziecko przebywać by musiało całą dobę, a na szczęście nie prowadzę takowej placówki..chyba, że ma Pani na myśli "duże słoiki" jako nie takie duże znowu, może bym sugerowała raczej mini. I ta butla mleka! Bańka na mleko 20, 30 litrowa,czy jak? Ja karmię niemowlęta, a nie cielęta...ech. Jak słusznie Pani zapamiętała "prośbę o ograniczenie racji żywnościowych dla własnego dziecka", ale już nie pamiętała, że rozmawiała ZE MNĄ OSOBIŚCIE, a nie z innymi paniami..z którymi, przepraszam?(świadkiem rozmowy tel. była p.pielęgniarka, o czym Pani nie miała/nie mogła mieć pojęcia). A z tym rzekomym siłowym rozwiązaniem z podopiecznym...hmmm. to on jeszcze żyje???, bo ja to jestem niewiele większa od naszych maluchów, ale krzepka to tak, a jakże...hihi...podpowiem Pani, że ów podopieczny(i to nie jeden na szczęście!) ma/mają się bardzo dobrze, jest/są u nas rok i dłużej, powiem więcej, większość już DRUGI ROK UśmiechWesołek
A jeśli wspomina Pani o kontroli, żałuję, że nie ma jej Pani NAD SOBĄ, bo mnie, oprócz tego, że robię to sama, mogą kontrolować odpowiednie służby (każdy wie jakie) oraz RODZICE. I ONI SĄ DLA MNIE NAJWIĘKSZĄ REKOMENDACJĄ, ICH DZIECI< a, nie Pani, która była zaledwie kilka dni...

Kwestia interpretacji Pani tych wyliczanek, ale zawiłość Pani sformułowań, jakby tu rzec...hmm wręcz mnie onieśmiela do dalszych rozważań na ten tematWesołek

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów i oczywiście zapraszam do współpracy Rodziców z moją placówkąWesołek

Beata Ewa Paradowska
tel.792-889-518
Odpowiedz