Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naturalne suplementy diety i witaminy
02-10-2018, 06:15
Szukam pomocy dla mojego dziecka z astmą. Jest od wielu lat na sterydach, nie rośnie, nie ma energii do życia. Czuje przez skórę ze to nie chodzi o astmę, choć lekarka mówiła mi ze musi leki przyjmować do końca źycia...dziwne i nieprawdopodobne, nie zgadzam się z tym. Poznałam niedawno pani ew przychodni, która miała młodsze dziecko z tym samym problemem. Piszę 'miała" bo okazało się, że po 6 miesiącach oczyszczania organizmu dziecko ozdrowialo i leki są odstawiane. Co zrobiła? Była podobno u tej dr Sochaczewskiej na vega teście a potem homeopatia i zabiegami dziecko zistało wyprowadzone z choroby. Czy ktoś to jeszcze robił? Ile jest w tym prawdy?
W homeo wierze. Wypowiedzi są rozne jak wszędzie. ..
Może ktoś coś napisze?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-10-2018, 11:55
Nie chciałabym cię wprowadzać w błąd bo oczywiście też tu chodzi o zdrowie i bezpieczeństwo twojego dziecka. Najlepiej jest skonsultować to z pediatrą twojego dziecka. Działanie na własną rękę czasami nie jest najlepszym rozwiązaniem.
26-10-2018, 17:08
A jaki suplement diety możecie polecic dla osoby 50+ na bolące stawy ? Moja mama narzeka że ją bolą i czasem leki nie pomagają. Myślałam że może suplement diety będzie wskazany dla niej. Czytałam że Proflexen jest dobry na dolegliwości stawów https://mejores-suplementos.es/ ktoś ma z tym suplementem doświadczenie ?
02-11-2018, 14:45
Można też nabyć w aptekach najróżniejsze leki bez recepty. Warto więc zapytać farmaceuty o odpowiedni preparat na odpowiednie zastosowanie. Leki to dużo lepsze rozwiązanie niż suplementy bo są one odpowiednio przebadane i testowane.
05-11-2018, 11:40
Cześć dziewczyny.. mam pytanko odnośnie przygotowań do ciąży.. Czy brałyście jakieś suplementy, jak kwas foliowy https://www.pbc24.pl/product-zul-2987-Kw...tabl.html, czy może odżywianie zmieniłyście? Czy nic?
09-11-2018, 08:14
Ja stosuję odżywkę białkową i warto się dowiedzieć coś więcej o nich http://www.rehalab.com.pl/aktualnosci/su...lkowe.html. Można bardzo ładnie wysmuklić sylwetkę i mieć ciało wysportowane. Wesołek
Odpowiedz