Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nianiowanie, żłobek Wilanów
05-03-2012, 00:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2012 00:00 przez daba.)
Wilanów: Jakie opinie macie o tym żłobku / klubie malucha?

Czy są jeszcze wolne miejsca, można robić zapisy? Ile wynosi cena za miesiąc?

Czy dzieci są zadowolone, jaka atmosfera panuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2013, 17:49
Moja córeczka uczęszcza do NIANIOWANIA od ponad roku więc znam Panie bardzo dobrze. Na stronie nianiowanie.pl jest opis i zdjęcia nauczycielek, które naprawdę pracują w nianiowaniu. Razem z mężem jesteśmy spokojni o nasze dziecko i bardzo zadowoleni!
10-09-2013, 20:06
A ja jestem bardzo zadowolonym tatą 2 letniego synka który od pół roku uczęszcza do Nianiowania. Razem z żona bardzo długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca dla naszego dziecka. Byliśmy miedzy innymi w pomarańczowej ciuchci (okrutnie drogo), Jaś i Małgosia zbyt stary personel , Gromadka- dzieci tam jedzą z jednorazowych talerzyków cateringowych, Magic Fish- właściciele nie interesują się placówką, baby city - za zajęcia dodatkowe trzeba dodatkowo płacić, zawyżona cena, Chatka małolatka- brudno dzieci spały na podłodze przy czerwonej lampie a wychowawca lata z kolczykiem w brwi, jak zapytałem czy stosują kary to odpowiedział:"czasami tak". a największy hit cenowy to Krasnoludki nawet wrogowi bym nie polecił- wielka masówka. I tak po naszej tułaczce trafiliśmy do Nianiowania , co nas przyciągnęło: duży dom z daleko od głównej ulicy, uśmiechnięte nauczycielki nie płaczące dzieci, dobra cena i NORMALNA DOMOWA ATMOSFRA

ponieważ jestem rodzicem i polecam Nianiwanie podaje swojego maila w razie jakiś pytań podaje maila : rafal.kora@o2.pl
15-12-2013, 21:48
Polecam żłobek Nianiowanie!
Zastanawiam się dlaczego AIS i AGNA77 napisały nieprawdziwe opinie na temat tego żłobka, gdybym tam niebyła, to pewnie po takich opisach bałabym się zapisać swoje dziecko. Tak się składa, że zatrudniona zostałam na zastępstwo i pracowałam w Nianiowaniu przez osiem miesięcy. Moja córka powiedziała mi o tym co tu jest wypisywane, sumienie mi nie pozwoliło milczeć i dlatego postanowiłam napisać przyszłym rodzicom żeby niebali się zapisać swoje dziecko ręczę, że nie będzie chodziło głodne, brudne i zapłakane. Opiekunki dbają o dzieci, do dzieci ładnie się zwracają, dzieci nie płaczą, właściciele kupują warzywa i owoce prosto od rolnika z naprzeciwka. Do sklepu jadą tylko po kasze, ryże, mięso i ryby. Jajka są ze wsi, a nie ze sklepu. Jedzenia zawsze zostaje dlatego Właścicielka to, co zostaje rozdaje na koniec dnia rodzicom, albo opiekunki dostają do domu. Sama gotowałam więc wiem, że dzieci mają jedzenia pod dostatkiem, są tam też dzieci uczulone na gluten więc przygotowywane jest jedzenie dla nich oddzielnie. Pani Magda Klata dietetyczka sprawdza menu. Sama robiłam dla dzieci pyzy,kluski, pierogi, kopytka w czwartki piekłam ciasta, bułeczki, pączki, codziennie robi się mięso, a w piątek rybę, nawet kapustę się kisi, to nie są gotowe dania tylko wszystko robione na świeżo. Dokładki zawsze dzieci dostają! Latem dzieci jadły w ogrodzie, a ile kompotu gotowałam codziennie. Przykro mi że takie bzdury ktoś napisał o tym, że dzieci same ziemniaki z sosem jadły, to nie prawda! Właściciele chcą jak najlepiej, żeby było jak w domu. W żłobku jest ładnie i czysto. Jeszcze jak pracowałam właściciel zwolnił jedną nauczycielkę Panią Sylwię, może to ona podaje się za jakąś AIS czy AGNA77, bo po co by ktoś kłamał i ukazywał w złym świetle placówkę? To napewno zemsta.
Zainteresowani niech sami zobaczą i przekonają się, że dzieci mają tam bardzo dobrze naprawdę tak jak w domu.
Wątek zamknięty