Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Osiedle Potoki Residence (Nasze Miasteczko Development)
18-11-2013, 21:21
Mieszkaniowa inwestycja Osiedle Potoki Residence w Warszawie w dzielnicy Mokotów buduje developer Nasze Miasteczko Development .

Inwestor ma spore doświadczenie w budownictwie jednorodzinnym.

Wasze opinie, kiedy pierwsze odbiory?

Osiedle Potoki Residence (Nasze Miasteczko Development).JPG   

Wiecej zdjęć http://domwawa.pl/Osiedle-Potoki-Residen...e2444.html
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2014, 09:15
Uwaga! Nasze Miasteczko oszukuje klientów. Mam bardzo negatywne doświadczenia z nimi. Negocjowałam już z nimi tylko zapisy w umowie, wynająłem prawnika, zacząłem załatwiać kredyt - to wszystko mnie kosztowało - nagle się okazało, że developer sprzedał w miedzy czasie "moje" mieszkanie komuś innemu. ręce mi opadły. Chamstwo pierwszej klasy.
21-03-2014, 07:30
Tak aroganckiego traktowania klienta jeszcze nie spotkałem. Wszystko jest ok, do kiedy się nie zacznie negocjować zapisów w umowie. Wtedy wychodzą dziwne rzeczy. Moim zdanie, szukają jelenia, który kupi mieszkanie pomimo bardzo niekorzystnych zapisów w umowie, na wypadek, gdyby chcieli zrobić jakiś numer. Zaraz obok jest inny developer i inne standardy.
21-03-2014, 07:34
(11-03-2014 09:15 )Gość napisał(a):  Uwaga! Nasze Miasteczko oszukuje klientów. Mam bardzo negatywne doświadczenia z nimi. Negocjowałam już z nimi tylko zapisy w umowie, wynająłem prawnika, zacząłem załatwiać kredyt - to wszystko mnie kosztowało - nagle się okazało, że developer sprzedał w miedzy czasie "moje" mieszkanie komuś innemu. ręce mi opadły. Chamstwo pierwszej klasy.

Zgadzam się z powyższym. Uwaga na Nasze miasteczko Potoki Residence.
Mam złe doświadczenia. Oszukują klientów.
24-02-2015, 15:52
Zdecydowanie sie zgadzam. Polecam (jesli chodzi o domy) inwestora. Super jakosc, obsluga, przed i po zakupie. Blisko do centrum i dobre ceny. No i jakosc domow!
26-04-2018, 16:37
Chcę zaproponować swoje usługi z designe wnętrza. Pracuję w parze z kierownikiem robót, pokażemy potoczne obiekty. Doświadczenie w fachie więcej 8 lat. Moje prace można zobaczyć tu: http://tz-interior.com/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-07-2018, 11:22
jestem w szoku,przydadza mi sie te informacje dziekuje
19-07-2018, 15:37
Ja tez jestem w szoku. Usłyszałem reklamę dewelopera w radio i była zachęcająca, a tu takie rzeczy...
Odpowiedz