Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Panna młoda w okularach
24-03-2016, 12:26
Wiem, że to jeden z "problemów pierwszego świata", ale nie wyobrażam sobie siebie w okularach z czarnymi oprawkami do pięknej subtelnej i delikatnej sukni ślubnej ... Jeśli chodzi o kontakty - bywa różnie, boję się zaryzykować, a na pewno będę płakać i całą noc nie wytrzymam w soczewkach. Jakieś propozycje? Jak dziewczyny sobie z tym radzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-03-2016, 19:48
moja małżonka zrobiła sobie korekcję wzroku w Optegrze pół roku przed ślubem i na ślubie widziała już super, bez kontaktów, także jak martwisz się tym, jak będziez wyglądać, spróbuj z korekcją w klinice. to naprawdę skuteczna i bezinwazyjna metoda.
01-04-2016, 10:38
A niby czemu nie podobają Ci się okulary? Ja noszę okulary od kilkunastu lat i już wszyscy się przyzwyczaili. Nie wyobrażam sobie nagle pojawić się bez nich. Miałam czerwone dodatki więc kupiłam też czerwone oprawki i wyglądały super
29-04-2016, 05:27
a ja uważam że ślub to doskonała okazja i motywacja żeby poprawić sobie wzork (oczywiście jeżeli ktoś chce). A podobno są takie zabiegi że normalnie funkcjonujesz już na drugi dzień, także to jest super opcja. chyba coś takeigo zwie się Lentivu. sama myślę o poprawie wzroku ale jeszcze nie załatwiłam niczego!!
30-05-2016, 22:34
ja potwierdzam tą metode lentivu - szybka korekcja wzroku, na drugi dzień można funkcjonować normalnie, no i nie trzeba już nosić okularówWesołek to jest na prawdę bardzo dobry sposób korekcji wzorku!
30-06-2016, 09:13
A nie możesz kupic okularów bez oprawek jakby? A najlepiej to soczewki.. słyszałem, że są takie, że nakładasz je na noc i rano zdejmujesz i wyginają Ci przez noc odpowiednio oko...
06-03-2017, 12:28
Wiesz co, soczewki byłyby zdecydowanie najlepsze, ale osobiście najpierw poczytałbym, czy nie ma przeciwwskazań do ich noszenia. Niefajnie byłoby, gdyby Panna Młoda nagle musiała wyjść z wesela - ze względu na poranione oczy. Fajnym pomysłem jest zakupić jedną parę, ale po konsultacji ze specjalistą. Sporo informacji jest też w internecie, chociażby także najpierw lektura, a potem zabawa Wesołek
25-09-2018, 23:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-09-2018 23:54 przez gimnasio22.)
A co powiesz na super dyskretne soczewki? Sądzę, że jest to najlepsza opcja dla Ciebie, myślę, że zapomnisz nawet o tym, że masz soczewki na oczach Wesołek Na podstawie własnych doświadczeń polecam Ci soczewki marki Acuvue: https://www.acuvue.pl/soczewki-kontaktow...stygmatyzm
Noszę te soczewki od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony, że natrafiłem na takie genialne soczewki.
07-11-2018, 15:04
ja nie miałam problemu. Wada wzroku to coś normalnego. Normalnie poszłam w okularach.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum