Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parking przy lotnisku
07-09-2016, 11:48
Szukam czegoś sprawdzonego, z normalnymi cenami, strzeżonego i co istotne - nie czeka się długo, aż przyjadą po człowieka na lotnisko. 2 lata temu czekaliśmy prawie godzinę, co moim zdaniem jest z lekka przesadą. W skrócie - zależy mi na kimś poważnym. (a niby tylko parking)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
08-09-2016, 17:32
Kilkukrotnie korzystaliśmy i zawsze było w porządku - http://www.parking-obok-lotniska.pl/
Cena to jedno, istotne że nie ma problemów z transferami na lotnisko, zawsze ktoś odbiera telefon, a cały proces przebiega całkiem sprawnie.
Niby to tylko kilka kilometrów, ale mimo wszystko nie raz parkingi nam to zawalały.
09-09-2016, 11:46
Kiedy rezerwować żeby nie było problemów z miejscem? Dużo ich tam nie mają. Lecimy pod koniec września. Płaci się z góry, czy dopiero na miejscu?
12-09-2016, 17:47
Tego ci nie powiem. Zawsze robimy rezerwację 2 tygodnie przed wyjazdem i żadne problemy się nie pojawiały, ale pewnie w sezonie komplet ogarniają dosyć szybko, tym bardziej, że w okolicznych parkingach te stawki były sporo wyższe - przynajmniej z tego co widziałem na wybranych. Zresztą - po co czekać? Ja wolę zawsze mieć wszystko dokładnie zaplanowane.
13-09-2016, 11:59
To już też zrobiliśmy. W sumie to tylko parking, nie ma na co czekać. Zakładam, że wszystko będzie w porządku. Po powrocie na pewno napiszę jak było i czy niczego nie odwalili.
09-11-2016, 14:35
Ja pół roku temu skorzystałam z tej oferty: https://www.parklot.pl/pl/parkingi-lotnisko-okecie/ i byłam zadowolona. Cała przeprawa odbyła się bez zbędnych opóźnień, co jest rzadkością.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum