Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podróż poślubna
03-03-2012, 21:45
Gdzie byliście albo gdzie planujecie podróż poślubną?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-04-2012, 17:32
Ja z moją świeżo upieczoną żonką pojechaliśmy na Seszele. Poszły na to całe nasze "zarobione" pieniądze na wesele, ale byliśmy 2 tygodnie w raju! Polecam, ale tylko dla bogatych.

Życiorys do wojska, dekolty i dekolciki.
25-05-2012, 16:08
ech to zazdroszczę, bo ja planuję tylko zwykły wyjazd w ciepłe kraje....

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
22-06-2012, 12:19
Ja jeszcze troche mam do tego ale kreci mnie nurkowanie i chyba namowie lubego na taka podroz poslubna- polecam sie dowiedziec conieco na temat promocji lotniczych fligo.pl/blog/2264-podroz-poslubna-za-granica-dokad-warto-poleciec.html
19-03-2013, 23:29
Ja bardzo chciałabym, choć nie wiem czy się uda, pojechać do Azji. Znalazłam ostatnio w katalogu Almaturu wycieczkę "Na krańcach Azji" - Wietnam Północny, Filipiny, Borneo, Brunei. Wiadomo, że nie jest to najtańsza wyprawa, ale podróż poślubna to dość istotna wycieczkaWesołek
03-08-2013, 16:57
Kraje w Azji moim zdaniem idelanie pasują na podróz
08-05-2014, 19:50
Wyspy Kanaryjskie Wesołek Nasza podróż poślubna byla pod koniec listopada, więc nie było wielkiego wyboru (Egipt, Tunezja nie wchodziły w grę, a Karaiby za drogie). Polecam południową Teneryfę Wesołek
18-07-2018, 12:45
Jeśli chcecie odpocząć i wyleżeć się na plaży to może Dominikana a jak pozwiedzać, to może wycieczka objazdowa po Włoszech Wesołek Jeśli lubicie zatrzymywać wspomnienia z takich wyjazdów, możecie zrobić sobie fotoksiążkę ze zdjęciami. Podoba Ci się mój pomysł ? Zajrzyj do Printu.pl https://printu.pl/fotoksiazka/. Posiadamy ciekawe szablony Wesołek
Odpowiedz