Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polećcie mi fajnego kamerzystę
08-08-2013, 19:12
Znacie może jakiegoś fajnego i zdolnego kamerzystę, który skłonny byłby wyjechać na plener za granicę? Planujemy właśnie z przyszłym mężem mieć taką pamiątkę. Jakbyście mi kogoś polecili byłoby super?
Odpowiedz cytując ten post
19-09-2013, 12:27
Zosiu, bardzo Ci dziękuję za namiary na tego kamerzystę z Bycze Filmy. Zarezerwowaliśmy sobie termin i jedziemy na plener do Hiszpanii. Duży Uśmiech

Duży UśmiechMiłośćMiłośćMiłośćMiłośćMiłośćMiłośćDuży Uśmiech
04-07-2014, 10:05
ja polecam girmę z grodziska DANMAR - fotografia i filmowanie ślubów Mazowieckie, kilka koleżanek korzystało z usług, ja również i jeszcze nei słyszałam żeby ktoś był zawiedziony
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-01-2016, 11:04
a my korzystaliśmy z usług http://www. panifotograf.eu/blog/plener-slubny-wroclaw/ , bardzo fajna ekipa, zgrani, w ogóle nie było ich "widać" na weselu, po prostu dyskretnie i delikatnie ale niesamowicie skutecznie wykonywali swoje obowiązki także super Wesołek efekty zresztą widać w ich portfolio Wesołek
27-06-2017, 07:36
Sam kup sobie aparat lub kamerę. Będzie CI się to bardziej opłacało. Digital24 to przedsiębiorstwo zajmująca się sprzedarzą aparatów cyfrowych. Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu na rynku to bez gadania musisz odwiedzić portal fotograficzny. W stałej sprzedaży firma ma Aparat cyfrowy Sony DSC-HX60VB, który jest świetnym zakupem.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum