Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powiększanie ust
20-12-2018, 11:26
(11-12-2018 16:30 )baluba napisał(a):  
(10-12-2018 18:24 )annika33 napisał(a):  
(16-10-2018 12:01 )baluba napisał(a):  Miałam stylage M wypełniane, 1 ml. Efekt utrzymuje się koło 6 mcy ale też zależy od kwasu i jego ilości

Od czego zależy ilość wstrzykniętego kwasu? Wstrzykują go w jednym miejscu czy ostrzykują całe?
Od tego jaki efekt chcesz uzyskać, wiadomo jedne dziewczyny chcą pełniejsze usta, jedne tylko poprawić kształt czy jakąś asymetrię wyrównać. Wstrzykują w paru miejscach i potem lekarz robi specjalny masaż by ten preparat dokładnie rozprowadzić.

Hej, ktory z kwasów lepiej sie rozprowadza i jest trwalszy? stylage czy Juvenderm?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-12-2018, 11:32
(18-12-2018 10:24 )katarina napisał(a):  
(01-11-2018 19:08 )annika33 napisał(a):  
(28-10-2018 00:46 )katarina napisał(a):  Efekt powiększenia czy modelowania ust kwasem utrzymuje się zazwyczaj około 6 miesięcy

Jakim kwasem najlepiej robić powiększenie ust? Poza tym od czego zależy ilość wstrzykiwanego kwasu? Po jakim czasie są widoczne efekty zabiegu?

2-3 dni i efekt będzie już widoczny. Co do rodzaju wstrzykiwanego kwasu i jego ilości, to myślę, że na konsultacji się dowiesz, jaki w Twoim przypadku będzie najlepszy, mają Stylage M lub Juvederm.

Twoim zdaniem ktory jest lepszy z tych kwasów i ma lepsze zastosówanie do zabiegu? Bo jestem zdecydowana na zabieg, mam termim po swietach tylko chciałabym sie wszystkiego dowiedzieć?
22-12-2018, 21:08
Ja na szczęście jestem w miarę zadowolona z moich ust Duży Uśmiech
29-12-2018, 00:48
Annika33, przed zabiegiem będzie konsultacja. Ja miałam Juvederm, ale jak mówiłam na pewno Ci doradzą, który kwas w Twoim przypadku się lepiej sprawdzi.
03-01-2019, 23:27
Powiększanie ust jest teraz coraz modniejsze.
09-01-2019, 14:51
(20-12-2018 11:32 )annika33 napisał(a):  
(18-12-2018 10:24 )katarina napisał(a):  
(01-11-2018 19:08 )annika33 napisał(a):  
(28-10-2018 00:46 )katarina napisał(a):  Efekt powiększenia czy modelowania ust kwasem utrzymuje się zazwyczaj około 6 miesięcy

Jakim kwasem najlepiej robić powiększenie ust? Poza tym od czego zależy ilość wstrzykiwanego kwasu? Po jakim czasie są widoczne efekty zabiegu?

2-3 dni i efekt będzie już widoczny. Co do rodzaju wstrzykiwanego kwasu i jego ilości, to myślę, że na konsultacji się dowiesz, jaki w Twoim przypadku będzie najlepszy, mają Stylage M lub Juvederm.

Twoim zdaniem ktory jest lepszy z tych kwasów i ma lepsze zastosówanie do zabiegu? Bo jestem zdecydowana na zabieg, mam termim po swietach tylko chciałabym sie wszystkiego dowiedzieć?
i jak jesteś już po zabiegu? Jestem ciekawa Twoich wrażeń Wesołek daj znać jak było i u którego lekarza robiłaś?
14-01-2019, 18:50
Wybierałam się właśnie na taki zabieg do kliniki https://artederm.pl/ ale tam po konsultacji zdecydowałam się na całkowicie bezinwazyjny zabieg needle shaping, jest o tyle fajny że nie trzeb niczego wstrzykiwać do skóry a efekt jest taki jak po botoksie
16-01-2019, 16:09
(11-12-2018 16:30 )baluba napisał(a):  
(10-12-2018 18:24 )annika33 napisał(a):  
(16-10-2018 12:01 )baluba napisał(a):  Miałam stylage M wypełniane, 1 ml. Efekt utrzymuje się koło 6 mcy ale też zależy od kwasu i jego ilości

Od czego zależy ilość wstrzykniętego kwasu? Wstrzykują go w jednym miejscu czy ostrzykują całe?
Od tego jaki efekt chcesz uzyskać, wiadomo jedne dziewczyny chcą pełniejsze usta, jedne tylko poprawić kształt czy jakąś asymetrię wyrównać. Wstrzykują w paru miejscach i potem lekarz robi specjalny masaż by ten preparat dokładnie rozprowadzić.
Ktory z tych kwasów ma odpowiednią konsystencje i wyglada naturalnie i odpowiednio sie rozprowadza? Interesuje mnie to zeby dawał efekt nawilzenia?
16-01-2019, 16:18

Czy taką sama ilościa kwasu należy powtórzyć zabieg aby efekt sie utrzymał?Czy musze uzywać tego samego kwasu po raz drugi ? Czy moge skorzystac do drugiego zabiegu z innego?
16-01-2019, 16:24
(09-10-2018 13:44 )baluba napisał(a):  Robilam w Magicznej Klinice powiększanie ust kwasem hialuronowym, z efektów jestem bardzo zadowolona, wyszły ślicznie i też do samego zabiegu podeszłam na spokojnie, bo dr Robert wszystko mi wytłumaczył.

W jakim, mieście robiłaś zabieg w Magicznej Klinice u doktora Roberta? Bo gdzieś na innym forum słyszałam ze to swietny specjalista?
17-01-2019, 10:10
Teraz bardzo dużo kobiet powiększa sobie usta.To jest bardzo normalna sprawa w tym całym kraju.

20-01-2019, 23:52
renia37renka, zobacz sobie na ich stronie terminy promocyjne, zadzwoń i się umów. Dr Robert naprawdę jest świetny, ale oni akurat zatrudniają tylko doświadczonych lekarzy.
21-01-2019, 10:15
Powiększałam w Radzyminie w CM Panorama na Starym Rynku u dr Bembenek i naprawdę polecam. Pięknie wymodelowane, naturalnie powiększone, zupełnie inna twarz teraz. Będę na 100% powtarzać, kwasem miałam robione na razie po 3 miesiącach jest nadal super. I tam pojechałam bo mi dr polecało kilka osób i cena lepsza.
21-01-2019, 13:00
(16-01-2019 16:24 )renia37renka napisał(a):  
(09-10-2018 13:44 )baluba napisał(a):  Robilam w Magicznej Klinice powiększanie ust kwasem hialuronowym, z efektów jestem bardzo zadowolona, wyszły ślicznie i też do samego zabiegu podeszłam na spokojnie, bo dr Robert wszystko mi wytłumaczył.

W jakim, mieście robiłaś zabieg w Magicznej Klinice u doktora Roberta? Bo gdzieś na innym forum słyszałam ze to swietny specjalista?
W Warszawie Wesołek ale przymuje w wielu miastach w PL, trzeba zadzwonić i pytać bezpośrednio u nich, w jakich terminach gdzie jest.
20-02-2019, 18:06
Ja miałam powiększane usta kwasem hialuronowym jakoś pół roku temu w gabinecie http://karolinakusnierz.pl/zabiegi w Krakowie i efekt jest bardzo ładny, naturalny. Jak szukacie sprawdzonego gabinetu to ten będzie dobry, pracują tam sympatyczni ludzie z dobrym nastawieniem. Chodzę do nich od dawna i zawsze jest wszystko w porządku.
27-02-2019, 09:04
No więc sama wreszcie się na powieszenie ust zdecydowalam. Chociaż miałam pewne obawy z uwagi na to, ze chciałam aby efekt był naturalny.... A widziałam kilka zdjęć osób, u których efekt nie był taki jaki chciałam. Wybrałam się do kliniki którą poleciła mi koleżanka i u niej to wyglądało akurat bardzo dobrze Wesołek

Usta miałam powiekszane na 2 raty, dzięki temu mozna odpowiednio dostosować ilość preparatu, jaki się umieszcza w wargach.

Powiększałam tutaj:
https://www.beautyaddress.pl

NO i jestem zadowolona bo wygląda to bardzo dobrze.
04-03-2019, 17:16
Szczerze mówiąc, uważam że jest to straszne. Używając odpowiednich pomadek i szminek można optycznie powiększyć sobie usta.
14-03-2019, 18:25 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2019 18:29 przez natal.)
Zdecydowałam się na powiększanie ust warszawa w Centrum Elite. Dobre opinie o nich słyszałam, mam też znajomą która już nie raz korzystała z różnych zabiegów tam. Przeszkadzała mi moja wyraźnie mniejsza górna warga, ciągłe nadrabianie szminką to nie było to. Wyszło ładnie i naturalnie.
Odpowiedz