Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z ogromnym owłosieniem
02-11-2014, 02:26
Co myślicie... Co najlepiej i kogo wybrać w Warszawie do sprawy tego typu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2015, 09:38
(02-11-2014 02:26 )bittersweet napisał(a):  Co myślicie... Co najlepiej i kogo wybrać w Warszawie do sprawy tego typu?

Z twojego profilu nie dowiedziałem się czy jesteś mężczyzną czy kobietą, a to chyba robi różnice. Język u kobiet chyba problem jest bardziej poważny, ale w sumie facet też nie może wyglądać totalnie jak małpa. Oczko najpierw trzeba pójść do internisty, żeby obadał co i jak i pewnie dostaniesz skierowanie do endokrynologa. Chodzę do dr Kempisty
Jest internistą i specjalizuje się też w endokrynologii i ogólnie "medycynie męskiej". Może akurat ci pomoże. Nie spotkałem w swoim życiu wielu dobrych lekarzy, a pani doktor bardzo mi pomogła - znajomi nazywali mnie hipochondrykiem i mówili, że lekarz powie to samo, a ona mnie nie zlekceważyła i wyszło na moje.
01-12-2015, 12:00
Depilacja laserem to chyba najlepsze, ale równoczesnie najdroższe wyjście.
04-12-2015, 23:52
tylko że odrosną i tak
24-07-2016, 09:54
Polecam Panią endokrynolog pracującą w PsychoMedic.pl, świetna specjalistka! Jako jedyna dobrze mnie zdiagnozowała!
03-08-2016, 13:02
Tak jak już powiedziano, endokrynolog albo depilacja laserowa.
10-08-2016, 16:46
To zależy gdzie to owłosienie czy na całym ciele? to chyba depilacja laserowa wtedy będzie kosztowała majątek... lepiej iść do lekarza.[/align]
16-08-2016, 22:49
Jeżeli jesteś mężczyzną, to nie przejmuj się aż tak. Dla wielu kobiet bujny zarost jest atrybutem męskości... Wesołek
23-08-2016, 08:30
A ja myslę ,ze raczej jesteś kobieta . choc post stary , to pewne juz sobie poradziłas z problemem . albo i nie . jezlei masz nadmierne owłosienie ,a pytanie gdzie ? na nogach , udach, w okolicach bikini ? czy na twarzy również się pojawia ? bo jak tak to endokrynolog , badania hormonów itp . Natomiast jeżeli po prostu jesteś jak to się mówi taka zarośnięta , czyli masz duże owłosienie , ale nie masz np gdzies tam na twarzy czy coś , tylko np szybko Ci rosna , bądź masz też na rękach , no to depilacja laserowa . Az takich sprawdzonych miejsc , w którym ja byłam jest klinika Miracki . I maja taki laser , który poradzi sobie z każdym kolorem włosów nawet u blondynek i rudych .
27-08-2016, 19:38
Też uważam, że depilacja laserowa będzie w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem. Zobacz sobie Klinikę Miracki na ul. KEN. Ja tam depilowałam sobie laseremm Vectus pachy i nogi. Zabieg praktycznie bezbolesny. Musiałam mieć po 5 serii, ale dziś cieszę się gładkim ciałem. Cennik dokładny mają na stronie, więc sobie zerknij.
07-11-2016, 17:31
Prawda , prawda , dzięki włąśnie rozwiazaniu depilacji laserowej , można pozbyc sie owłosienia wtedy ma sie święty spokój z goleniem itp. ja wybieram się do Kliniki miracki na depilację laserową za niedługo . mam jakos juz zaufanie do tej kliniki poprzez inny zabieg Oczko
07-11-2016, 20:37
jezeli chodzi o duze owlosienie to pare razy polecam laser, bo 1 raz raczej nie wystarczy.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2016, 10:54
Najprościej chyba udać się do specjalisty, który wskaże co robić. Nieodpowiednie rozwiązanie problemu może się źle skończyć. Mi póki co wystarcza sprzęt do golenia i raz na jakiś czas depilacja ale znam problem nadmiernego owłosienia z własnego otoczenia i wiem, że to trudne.
02-12-2016, 08:32
Przy problemie z nadmiernym owłosieniem , najlepszym wyjściem , jest depilacja laserowa .Bardzo dobrym gabinetem w naszej kochanej Warszawie jest Klinika Miracki , gdzie tutaj między innymi wykonuje sie teg typu zabiegi . zabieg wykonywany jest od 4-5 razy i jest wykonywany laserem vectus . generalnie tyle jest potrzebnych zabiegow bo przy pierwsyzm usuwane jest 30 % , ze względu na nierównomierne rozłozenie włosków .
17-12-2016, 15:37
a ja byłam na depilacji laserowej w Klinice Miracki i fakt lasery mają dobre i mocne. także parę spotkań i nie ma owłosienia Wesołek
06-02-2017, 17:46
Przed walką z nadmiernym owłosieniem warto poddać się badaniom, czy winy czasem nie ponoszą hormony. U kobiet jest to dość powszechny problem i często badania i przyjmowanie chociażby jakiegoś suplementu jak Inofem może pomóc w tym problemie. Co do depilacji to ja w kolei polecam wosk, można to robić samemu w domu i sporo zaoszczędzić na wizytach u kosmetyczki.
14-02-2017, 13:47
panom raczej bym odradzała depilację bo za dużo mamy hipsterów w mieście (bez obrazy no ale nie), paniom jednak to się przydaje bo chyba żadna z nas nie chce wyglądać jak małpiatka, jak depilacja to już laserowa, może droższa ale na pewno bardziej skuteczna, ostatni zabieg robiłam w gabinecie beautyskin i do tej pory nie mam odrostów,
28-02-2017, 11:24
Według mnie najlepiej jest się zbadać, bo nadmierne owłosienie jest również chorobą hormonalną i to może wynikać właśnie z jakichś problemów zdrowotnych Wesołek
13-11-2017, 13:08
Nadmierne owłosienie to problem z hormonami jedyna skuteczna terapia to systematyczne podawanie odpowiednich suplementów lub zabiegi laserowe polecę dobrego specjalistę dr. Żuka dobrego endokrynologa z Poznania
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum