Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Remont?
30-11-2017, 00:57
Masz w planach remont mieszkania ale nie wiesz komu powierzyć transport mebli, wyburzanie ścian i wywóz gruzu ? W tym celu warto zasięgnąć pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej branży.Nie warto zamawiać usługi pierwszej lepszej firmy, dlatego należy wcześniej przedzwonić do wybranych ekip. Ja np. polecam osobiście TomGruz z Mazowsza bo mają wieloletnie doświadczenie w tej branzy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
30-11-2018, 16:33
Jak remont to na pewno nowa lazienka, a jak nowa lazienka to na pewno nowa super wanna Wesołek zdecydowanie polecam wybrac cos co bedzie sluzyc na lata ale jednoczesnie nie bedzie kosztowac milionow monet Wesołek wanny z hydromasażem na Ceneo.pl
10-12-2018, 14:07
Ja właśnie mam podobną sytuację i również muszę powoli szukać jakichś sprawdzonych firm, które mi pomogą.

13-12-2018, 14:03
W urzedzie miasta mają namiary na takie firmy.
08-01-2019, 13:53
Dokładnie, w Urzędzie miasta powinni pomóc Oczko
11-01-2019, 15:05
Nie wyobrażam sobie remontu domu bez zmiany tapet. Na moich ścianach jest to konieczność, ponieważ przy użyciu tapet powiększam sobie optycznie pomieszczenie. Jest na to bardzo wiele sposobów. Po sklepach za tapetami biegać nie mam zamiaru, dlatego wszystkie zamówię sobie na stronie https://innetapety.pl/tapety-as-creation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-01-2019, 14:24
Coś takiego jeszcze nie miało miejsca w naszym domu. Świeżo po remoncie, a tu nagle jakaś awaria komina i trzeba wymienić wkład. Muszę pilnie znaleźć jakąś firmę, która pomoże rozwikłać nasz problem. Słyszeliście może o producencie Schiedel https://www.schiedel.com/pl/ ? Podobno oferują świetnej jakości energooszczędne systemy kominowe i można liczyć na ich niezawodność. Pozostaje mi się chyba do nich zwrócić, skoro są najlepsi na rynku.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum