Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Studia dzienne czy zaoczne i praca?
07-09-2016, 09:35
Co Waszym zdaniem jest lepsze - studia dzienne czy może studia zaoczne i do tego praca? Ja właśnie nie mogę się zdecydować, ale idę na Europejską Uczelnię w Warszawie. Ma ona bardzo ciekawą ofertę dla studentów, np. administracja studia licencjackie Warszawa . Studia te dostępne są w trybie stacjonarnym lub niestacjonarnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-09-2016, 07:50
Zaoczne i praca, to według mnie najlepsza opcja.
30-09-2016, 08:39
I studia zaoczne i studia dzienne mają swoje wady i zalety. Ja wybrałam studia dzienne, ale to nie oznacza, że nie pracuje - bo mam pracę weekendową. Może kokosów z niej nie ma, ale jestem w stanie sama się utrzymać Wesołek Oprócz tego przez całe wakacje pracuję, najczęściej za granicą Wesołek A co do studiowania, to jestem na architekturze wnętrz ze specjalnością Home design na UTH w Warszawie. Jestem już na drugim roku i nie żałuję. Fajna atmosfera, sympatyczni ludzie oraz wykładowcy jak na razie niczego sobie, przykładają sporą wagę do praktyki, ale potrzebnie, bo nauka samej teorii nie ma sensu Oczko
23-01-2017, 20:16
moim zdaniem lepiej iść na studia zaoczne i pracować - doświadczenie, jakie zdobędziesz będzie duuużo więcej warte niż studia same w sobie!
21-02-2017, 12:49
Ja akurat pracowałam całe studia. Pracowałam na przykład na ćwierć etatu i do tego studiowałam dziennie. Weekendy wolne. To był dopiero maraton. Ale dałam radę Wesołek I zdobyłam niezbędne doświadczenie zawodowe. Ale jest to wyjście tylko dla wytrwałych.
24-02-2017, 11:40
I studia zaoczne i dzienne mają swoje wady i zalety Wesołek
22-03-2017, 20:38
a może szkoła policealna? tam przez dwa lata jest więcej praktyki niż przez pięć lat na studiach xD
04-05-2017, 14:18
Jeśli rodzice mogą Cię jakoś troszeczkę wesprzeć to lepiej idź na dzienne i dorabiaj. Mi się udało znaleźć pracę na 1/2 lub czasem 3/4 etatu i rodzice podsyłali mi po 300-400zł miesięcznie, a przy mojej dobrej premii wcale. Jak sobie to przekalkulowałem to czesne za zaoczne byłyby większym obciążeniem.
30-05-2017, 09:07
ja chodze do cosinusa. na studia nie było mnie stać a tu nic nie płace. i bez problemu da się połączyć pracę i naukę
07-08-2017, 09:35
Można też studiować dziennie i pracować, wiele moich koleżankę ze studiów dziennych właśnie tak robiło. Miałam nawet taką, co studiowała dwa kierunki, miała dziecko i jeszcze pracę (do dziś nie wiem jak ona to robiła).
17-08-2017, 21:46
Ja uczyłem się zaocznie w szkole policealnej i w tygodniu pracowałem. Bardzo fajne i dobre rozwiązanie, szkoła nie była droga więc spokojnie mogłem się uczyć i się utrzymać.
03-09-2017, 21:34
Wszystko zależy od twoich możliwości finansowych. Do tego też ważne gdzie znajdziesz pracę. Co z tego, że będziesz studiowała administrację zaocznie i pracowała oraz zdobywała doświadczenie w nie swoim kierunku. Więc polecam zaoczne studia tylko wtedy gdy zdobywasz doświadczenie w swoim kierunku.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-10-2017, 10:29
Mi się bardzo dobrze studiowało zaocznie i pracowało w tygodniu, ale wiem, że czasami bywa to niemożliwe. Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest więc od możliwości pytającego - nie ma zatem uniwersalnej odpowiedzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-10-2017, 12:08
Ja w całości zgadzam się z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...
Odpowiedz