Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam fajnego miejsca na soboni wieczór dla singli...
28-01-2017, 18:37
Chciałybyśmy z koleżanką wybrać się w sobotni wieczór na miasto i spędzić jakoś ciekawie czas. Wiem, że klubów i dyskotek w Wawie jest sporo, ale wolałabym nie testować każdego z tych miejsc na własnej skórze Oczko Czy możecie coś polecić? Dobrze, żeby było to miejsce pełne ciekawych ludzi, gdzie prócz potańczenia można usiąść, pogadać, coś zjeść... Nie ukrywam, że mamy też cele matrymonialne Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-02-2017, 13:37
Jeśli myślicie o tym, żeby kogoś poznać, to lepszym miejscem od klubu będzie tzw. speed dating. Najbliższy termin organizowany jest w niedzielę, a kolejny w Walentynki. Może pomysł wydaje się nieciekawy, albo lekko niepoważny, ale na szybkie randki przychodzą naprawdę ciekawe osoby, które są pewne siebie i otwarte na nowe znajomości. Nie trzeba od razu szukać związku. Po takich spotkaniach ludzie często zostają znajomymi, czego ja sama doświadczyłam.
08-11-2018, 12:18
Podłączę się, choć mam zgoła inne pytanie. Nie jesteśmy z Warszawy, raczej mieszkamy na jej obrzeżach i rzadko zapuszczamy się w miasto. Niedługo jednak mamy wziąć ślub i chciałabym bardzo zorganizować nasze wieczory ostatnie w wolności. Dla siebie już coś mam, a dla męża wymyśliłam kilka godzin w New Orleans Club . Czy myślicie, że to miejsce przypadnie mu do gustu?
15-11-2018, 12:17
Na ul.Wilczej jest kilka fantastycznych i klimatycznych knajpek, w których można miło spędzić czas.Polecam! Wesołek
Odpowiedz