Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukanie pracy nie boli – sprawdź to z About You.Pl!
18-06-2013, 16:07
Witam,

Czujesz, że warto coś zmienić w życiu? Szukasz pierwszej pracy lub chcesz piąć się wyżej ale męczy Cię ciągłe „grzebanie” wśród ofert pracy?
Firma About You.Pl jest w stanie Ci pomóc – znajdziemy dla Ciebie pracę! Współpracujemy z wieloma Firmami, które czekają na takiego kandydata jak Ty! Spełnij swoje ambicje i wykorzystaj potencjał!
Wyślij do nas swoje CV – to nic nie kosztuje, a może właśnie dzięki nam znajdziesz pracę swoich marzeń!

Jeśli chcesz do nas dołączyć to wyślij swoje CV pod adres aplikacja@aboutyou.pl i pamiętaj, że szukanie pracy z About You to „pestka"!
Do CV prosimy dołączyć niniejsze klauzule:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)."

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania materiałów reklamowych i informacji handlowych od About You.PL Sp. z o.o., dotyczących usług własnych oraz o usług Partnerów firmy, specjalizujących się w m.in. w dziedzinach: edukacyjnych, handlowych, produkcyjnych, ubezpieczeniowych, motoryzacyjnych, logistycznych, ekonomicznych, nieruchomości, farmaceutyki, spożywczej.”
Informujemy, iż administratorem w/w danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Podanie przez Panią/Pana tych danych jest dobrowolne. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-04-2014, 06:51 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-04-2014 07:11 przez hadm8.)
jak szukać pracy to samemu i z cierpliwością. Dobrze jest powiadomić wszystkich znajomych, żeby też pytali, mówili, że mają kogoś dobrego i mogą polecić. W ten sposób najszybciej znajdziemy pracę z tak zwanego polecenia. Jak ktoś nie ma żadnych znajomości to cóż pozostanie internet i słynne PUPy. Portali z ogłoszeniami jest całe multum czasami idzie się w tym wszystkim pogubić. Jak coś polecam wam praca.money.pl/oferty,pracy,mazowieckie,wojewodztwo,7.html tu przynajmniej macie wszystko w jednym miejscu. Chyba wszystkie możliwe platformy.
15-04-2014, 14:57
Też szukałem samemu i mi się udało, nie zarabiam na początku dużo ale może za jakiś czas będzie lepiej Wesołek
18-12-2014, 11:34
szukanie pracy jest łatwiejsze jak sie ma dodatkowe umiejętności. Dlatego ja nie czekam na gwiazdkę z nieba - zapisałam sie na kurs kadry i płace bc1.pl/szkolenia/kadry-place . Kadrowa to dobry fach Wesołek
09-03-2015, 09:00
Ja nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że bezrobocie i dlatego pracy nie ma. Moim zdaniem dla chcącego nic trudnego... Na pewno od siedzenia w domu pracy nie znajdziemy. Dlatego ja proponuje szukać w internecie i bezpośrednio w firmach, które nas interesują. Ja swoje miejsce zatrudnienia znalazłam na tworzywa.pl/praca/ ale to oczywiście zależy od branży w jakiej szukacie Oczko Wiadomo od razu człowiek kokosów nie zarobi, ale od czegoś trzeba zacząć. A jak to nie odpowiada to zawsze można własną działalność otworzyć i przekonać się na własnej skórze jak to "łatwo" jest...
11-08-2017, 14:17
To prawda, jak ktoś chce pracować to prace znajdzie. Ogłoszeń jest masa, są agencje zatrudnienia takie jak https://www.aterima.pl/ które również oferują prace w kraju i za granicą. Myślę, że wystarczy tylko chcieć a praca się znajdzie i będzie można pracować za bardzo dobre pieniądze.
Odpowiedz