Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tani, dobry i solidny architekt, projektant wnętrz - kto?
08-07-2016, 20:51
"Witajcie
Czy mógłby mi ktoś z Was polecić dobrego, taniego i jednocześnie solidnego projektanta, architekta wnętrz z Warszawy?
Zależy mi na tym, aby miał głowę pełną pomysłów Wesołek
Proszę o propozycje!"

boczquo, Ja tez tak miałem, że głowa pełna pomysłów i jak to teraz przelać na "real". Z warszawy miałem z polecenia iprojektywnetrz.pl świetna firma i doskonały kontakt! udało im sie zmaterializować moją wizjęWesołek
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-07-2016, 18:39
To była Pani Iwona Terczyńska, no chciałem całość od razu pokazać ale tak ona jest tam ArchitektemWesołek Gorąco polecam!
25-04-2017, 13:08
Może ktoś z Was słyszał o galerii Maison Creative przy ul Chopina 5? Właścicielką jest Pani Dorota Kowalczyk, architekt z wieloletnim doświadczeniem, ma bardzo ciekawe pomysły, pracuje na materiałach najlepszych firm. W Maison Creative znajdziecie wysokiej jakości meble, tkanin, różnego rodzaju dodatki, także od razu można u niej coś wybrać. Urządzanie wnętrz nie jest łatwe, ja zdecydowałam się na wsparcie architekta i absolutnie nie żałuje.
29-04-2017, 13:53
Szukacie dobrych wykonawców ? A może chcecie na namiary na świetnej jakości sklep internetowy gdzie zakupicie wszystko do swojej łazienki, rewelacyjnej jakości sprzęt. Ostatnio zamówiłem u nich baterie umywalkowe kensington i muszę powiedzieć że jakość rewelacja i świetna cena to kolejny atut !
31-05-2017, 06:21
To jest to, że człowiekowi się wydaje, ze sobie poradzi sam a potem przychodzi do konkretów i potrzebny jest fachowiec. Jeśli chodzi o projektowanie wnętrz Warszawa rzeczywiscie ma mnóstwo biur. Ja korzystałem z ekskluzywnewnetrze.pl i powiem Wam, ze jestem naprawdę zadowolony z efektów. Polecam z czystym sumieniem.
14-06-2017, 10:33
Dobry projektant wnętrz w Warszawie, z którego usług jak korzystałam to pani Magdalena Miśkiewicz. Projektowała dom mój i mojej siostry. Pracę wykonuje solidnie, wyobraźnię ma dużą. Jeśli coś nam się nie podobało to śmiało można było to zgłaszać. Odmieniła nasz dom o 360 stopni. Teraz nasze wnętrze jest bardziej nowoczesne i z klimatem.
14-06-2017, 15:21
Ceny za projekt są przeróżne. Wszystko zależy od powierzchni i użytych materiałów. Tani niestety nie zawsze idzie w parze z solidny. Sami jesteśmy tego przykładem i nauczyliśmy się, że robiąc coś po kosztach, zrobimy to dwa razy - co przekroczy faktycznie koszty jakbyśmy to zrobili raz, a dobrze. Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku, wynajmowanie do projektu francuskich, czy włoskich projektantów niekoniecznie jest dobrym rozwiązaniem. Polacy są również świetnymi designer`ami i robią cudowne rzeczy za stosunkowo nieduże pieniądze Oczko

Czym się kierować poszukując projektanta lub architekta? Wystarczy sprawdzić jego portfolio. Jeżeli jest słabo wypełnione i nie ma w nich różnorodnych projektów, to trzeba się zastanowić dlaczego? Dobrze jest też popytać znajomych. Jeżeli mają fajnie urządzone mieszkanka, to na żywo najlepiej ocenić jakość, szczegóły oraz efekt końcowy projektu.

My skorzystaliśmy z usług firmy Skorupski Studio z Warszawskiej Woli, którą poleciła nam przyjaciółka. Byliśmy zachwyceni jej apartamentem. Mieszkanie jej wykonane jest na najwyższym poziomie. Apartament wygląda na bardzo luksusowy. Został natomiast wykonany w cenie, w którą ciężko było nam uwierzyć... My też się nie zawiedliśmy na nich. Opiekował się nami Pan Piotr, za co serdecznie dziękujemy!

Bardzo często jedyne rekomendacje, które ludzie dają to te negatywne. Jak ktoś coś komuś zepsuje lub poda zimne mięso do stołu, itd. Wtedy rozpoczyna się literacka powieść jacy wszyscy źli... Dużo rzadziej niestety ludzie dają pozytywne komentarze i opinie jak coś im się spodoba - to jest przykre. My nauczyliśmy się, że dobro wraca, więc za każdym razem jak jesteśmy z czegoś naprawdę zadowoleni, to się tym dzielimy jeżeli ktoś na to zasługuje Oczko

Dlatego też odsyłamy wszystkich poszukujących ciekawych rozwiązań z zakresu architektury i nie tylko do Pana Piotra! http://www.skorupski-studio.pl

Pozdrawiamy Monika i Kamil z Mariny Mokotów Oczko
18-06-2017, 13:05
Wiesz najlepiej to jednak samemuWesołek Jest masa różnych projektów i możesz je sobie łączyć dowoli. Tym bardziej, od czego jest internetWesołek tu znajdziesz wszystko od wykładziny po najróżniejsze farby, projekty, pomysły.
27-06-2017, 11:38
Tani to trochę pojęcie względneWesołek Nie ma co w pełni oszczędzać jeśli chcemy mieć naprawdę dobrze wykonany projekt i profesjonalne wykonanie. W końcu zależy nam na tym aby projekt posłużył nam na dłużejWesołek Ze swojej strony polecam http://www.kompleksowo.pl
28-06-2017, 21:57
Połączenie słów tani, dobry i solidny - to jak już ktoś wcześniej zauważył pojęcie względne. Wiele osób zapewne wie jak to jest, gdzie zdarzyło się wybrać tańszą ofertę, może nawet bardzo tanią i potem trzeba było coś poprawiać, a w ogólnym rozrachunku osoba taka płaci dwa razy, raz za pierwszą usługę, drugi raz za poprawki. Tak to niestety jest.

Nie twierdzę również, że wybranie najdroższej oferty to gwarancja dobrze wykonanej pracy, bo w przypadku droższej firmy też mogą czekać niespodzianki, jednak czy to kupując jakąś rzecz czy zlecając wykonanie jakieś pracy trzeba uważać na tanie oferty cenowe.

Wracając do tematu, odnośnie dobrego projektanta z Warszawy. Polecam Panią Beatę z firmy MODIFY (dla zainteresowanych tutaj link w celu obejrzenia prac: http://www.modify.net.pl/).

Jak się zaczęła moja przygoda z poszukiwaniem projektanta
?

Mnie i męża czekała przeprowadzka do nowego mieszkania, nie mieliśmy kompletnie pomysłu jak je urządzić, pomieszczenia były jakoś dziwne zagospodarowane, niefunkcjonalne. Gdy pojawił się jakiś pomysł, nie pasował to pozostałych części mieszkania i tak po dłuższych rozmowach postanowiliśmy kogoś zatrudnić.

Najpierw zaczęło się szukanie firm w sieci, a firm tych jest sporo jak wiecie? Wesołek Im więcej stron przeglądałam, tym większy miałam mętlik w głowie. Najpierw oceniałam portfolio, wybrałam kilka ofert i skontaktowałam się z firmami aby poznać choć orientacyjną cenę. A ceny również były różne.

Potem zaczęłam szukać jakichś opinii w sieci, przez przypadek znalazłam kilka złych opinii na temat firm które wybrałam i tak jakoś zniechęciłam się do poszukiwań, bo nie wiedziałam czy firma którą wybiorę okaże się rzetelna.

Poznałam sąsiadkę która rok wcześniej zlecała zaprojektowanie wnętrza swego mieszkania i bardzo chwaliła firmę która to wykonała, poprosiłam o namiary i tak się zaczęło (jej mieszkanie było zrobione bardzo ładnie i funkcjonalnie).

Dlatego też z czystym sumieniem mogę polecić firmę MODIFY. Profesjonalne podejście, głowa pełna pomysłów, pomoc w doborze dobrych materiałów i nadzór nad ekipą wykonawczą.

Jestem naprawdę zadowolona.
17-07-2017, 11:59
Polecam najlepszych specjalistów : http://www.emka.mielec.pl/tania-aranzacja-wnetrz/ . Korzystałem z ich usług, usługi mają tanie i jak najbardziej da się dogadać . Polecam!
01-08-2017, 09:25
Zdecydowanie mieszkanie, przy domu jest za dużo roboty, trzeba o to wszystko dbać, plewić, a to się dach zepsuje, a to ogrzewanie trzeba naprawić. nowe mieszkania na sprzedaż kraków teraz są bardzo ładne i w dobrej lokalizacji, może ktoś się również Wawki przeprowadza do Krakowa?[/align]
03-08-2017, 13:18
Ja współpracowałam z firmą Designas, bardzo łatwo ich odszukać w sieci. Aranżowali mieszkanie w stylu skandynawskim (każdy wie, jak to wygląda). Przedstawili projekt, potem wykończyli mieszkanie bo mają własną ekipę. Podobała mi się współpraca z nimi, bo tak dokładnie wszystko zrobili i dopasowali do siebie.
03-08-2017, 20:21
Dzieki wszystkim za propozycje.
12-08-2017, 20:26
hej wszystkim ! :)
ja ze swojego doświadczenia mogę zarekomendować pracownię architektury wnętrz Fresh Studio. Kiedy kupiliśmy mieszkanie szukaliśmy z mężem w necie osoby która pomoże nam zaprojektować wnętrze naszych marzeń:) Gdzieś trafiliśmy na stronę http://www.freshstudio.com.pl i odrazu wiedzieliśmy, że to właśnie ta pracownia będzie odpowiednia dla nas. już na pierwszym spotkaniu Pan architekt zrobił na nas naprawdę pozytywne wrażenie. Pierwszy etap polegał na na opracowaniu nowej koncepcji wnętrza- okazało się, że projektant dokonał wielu zmian w ustawieniu ścianek działowych, mebli i sprzętów tych zaproponowanych przez naszego dew. Już po tym projekcie doznaliśmy szoku, jak dużo można wyciągnać z naszego mieszkania:). Projekt numer 2 czyli wizualizacje również wyglądały super, co prawda musieliśmy dokonać kilku zmian ale było to spowodowane możliwościami naszego obecnego portfela (niespodziewane koszta, które pojawiły się w trakcie- problemy ze zdrowiem w rodzinie). Ostatni etap to był nadzór autorski wraz z pełną dokumentacją techniczną. Nie przypominam sobie, żeby na tym etapie były jakieś problemy (no chyba, że architekt kontaktował się już bezpośrednio z ekipą wykończeniową, ponieważ daliśmy fachowca namiary- do nas nie dochodziły w każdym razie żadne wieści o tak owych). Podsumowując jesteśmy bardzo zadowoleni i z efektu i z całego okresu współpracy, więc mogę powiedzieć, że warto rozważyć wybór tego biura. Aaaaa jeśli chodzi o dostępność to świadczą oni usługi na terenie całego kraju ale chyba większość zleceń dostają z dużych miest jak: Warszawa, Kraków itp Także możecie próbować się z nimi kontaktować, nawet jeśli mieszkacie w innych miastach :) pozdr
17-08-2017, 21:46
Najlepiej zadzwonić do konkretnej firmy i się dowiedzieć co i jak, przejrzeć prace. Studio Rama z Gorzowa WLKP działa w kilku miastach w tym na pewno w Warszawie, popatrz sobie na ich projekty, mnie się podobają, mi też jeden robili. No i ważne jest to, że trzymają się ściśle wyznaczonego budżetu - jak sobie zażyczysz najtańsze opcje to dokładnie tak aranżację zrealizują Wesołek
Odpowiedz