Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tygryski, prywatna opieka nad dziećmi Żoliborz
05-03-2012, 00:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-03-2012 00:00 przez daba.)
Tygryski: Jakie opinie macie o tym żłobku / klubie malucha?

Czy są jeszcze wolne miejsca, można robić zapisy? Ile wynosi cena za miesiąc?

Czy dzieci są zadowolone, jaka atmosfera panuje?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-04-2012, 09:22
Tygryski Zoliborz. Kiedyś tam byłam, niestety pani właścielka nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia.Tak naprawde , na stronie ogłasza się jako przedszkole, zlobek. Tylko jak się tam idzie już to tak nie wygląda.Tak naprawde to jest przechowalnia w dużej wili. Panie opiekunki są młode i często się zmieniają. Jedzienie jest takie, ze to opiekunki same muszą gotować( to co im zostaje)i robić z tego jedzonko dla dziecka.
Ogród dla dzieci też nie jest wielce duzy. Są schody!!!!!! nie ma parkingu!!!!!!
20-11-2013, 17:36
Nie posyłajcie tam swoich dzieci!!!
To chyba jedno z najgorszych miejsc jakich zdażyło mi się być.
Pomijam fakt,że Pani włascicielka nie zatrudnia oddzielnie kucharki, oddzielnie sprzątaczki, oddzielnie nauczycieli. ttylko 3 w jednym( nie wiem może to sie zmieniło). Generalnie atmosfera tak gęsta że można ją ciąc nożem. Włascicielka jest bardzo oszczędza na wszystkim czym sie, da tylko nie na sobie. Ma w nosie co się dzieje z waszymi dziećmi liczy sie tylko to żeby było opłacone. Oprócz wylanych łez i nerwów wasze dzieci niczego nie zyskają i będą się tam marnowac. Jest mnóstwo innych miejsc gdzie naprawde głównym celem nie jest Kasa tylko rozwój i uśmiechnięte buzie wychowanków.
24-01-2014, 15:17
Witam, jestem mamą Gabrysi, mała chodziła do żłobka Tygryski 2 lata, nauczyła się bardzo dużo. Dzięki tej placówce moje dziecko nauczyło się zasad, które trzeba przestrzegać, prawidłowego zachowania przy stole, współpracy z dziećmi i wielu innych ciekawych rzeczy. Gabrysia wracając do domu opowiadała mi co działo się w żłobku i czego nowego się nauczyła. Nie wiem czemu są takie negatywne opinie na temat właścicielki jak i samej tej placówki, ale dla mnie i mojego dziecka pobyt w Tygryskach było bardzo przyjemnym doświadczeniem, mile wspominam współprace z Panią Agnieszką jak i z opiekunkami. Moje dziecko tak przywiązało się do dzieci i cioć że dużym problemem na początku było pójście do przedszkola, ciągle mała chciała wrócić do swojego zabawowa( właśnie tak nazywała żłobek), ale niestety czas było się rozstać i pójść na wyższy szczebel edukacji.
10-08-2014, 12:41
(05-03-2012 00:00 )daba napisał(a):  Tygryski: Jakie opinie macie o tym żłobku / klubie malucha?

Czy są jeszcze wolne miejsca, można robić zapisy? Ile wynosi cena za miesiąc?

Czy dzieci są zadowolone, jaka atmosfera panuje?

W żłobku są jeszcze miejsca Szary Uśmiech Nabór prowadzony jest przez cały rok.

Wraz ze zmianą właścicielki polepszyły się standardy prowadzenia placówki. Każdemu z pracowników przydzielone są inne zadania. Mamy opiekunki, ogrodnika i sprzątaczkę, a jedzenie dla maluchów z zasady przynoszą rodzice, choć istnieje również możliwość wykupienia zdrowych i smacznych obiadków.

Co ciekawe, w willi mieści się monitoring i po wpisaniu indywidualnego kodu rodzic uzyskuje dostęp do kamer. Dzięki takiemu udogodnieniu, można obserwować jak nasz Skarb radzi sobie podczas zabawy z innymi dziećmi.

Miesięczny koszt opieki na dzieckiem to 1200zł.
Odpowiedz