Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ubraniowy minimalizm
07-07-2017, 08:44
Co sądzicie o minimalizmie w garderobie? Chodzi mi konkretnie o ograniczenie ilości ubrań i robienie zakupów w taki sposób, żeby ubrania dały się łączyć w wiele zestawów? Warto chyba na początku zrobić przegląd tego co posiada się w szafie ale trudno mi się za to zabrać. Macie jakieś sposoby na to?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-07-2017, 07:45
Ja zrobiłam taką rewolucję w moim stylu i garderobie wiosną. Denerwowało mnie to, że mam dwie pełne szafy a i tak chodzę w kilku rzeczach bo nie wiem jak resztę ze sobą łączyć. Dużo pomogło mi przeglądanie blogów o slow fashion i powoli udało mi się zrobić listę rzeczy bazowych, które są potrzebne do tworzenia stylizacji. Określiłam też paletę kolorów w których mi dobrze i wiem już mniej więcej jakie rzeczy muszę kupować. Z porządkami w szafie szybko się uporałam, bo wiedziałam już, że większośc rzeczy nie będzie mi potrzebna. Spakowałam, wysłałam na Pomaganie przez ubranie, w szafie zrobił się luz, ja jestem szczęśliwa a przy okazji komuś pomogłam Wesołek
08-10-2017, 19:14
Co kilka miesięcy robię przegląd część sprzedaje a resztę oddaje znajomym
30-10-2017, 20:44
Mam w szafie tylko to co potrzebuje. Na co dzień zakładam jedne z kilku spodni.
Są to najczęściej jeansy damskie levi's, bo lubię tą markę. Do tego mam zestawy bluzek koszulowych. Na wielkie wyjścia trzy sukienki i garsonkę. Nie lubię zagęszczenia w mojej szafie.
03-01-2019, 12:41
Spodnie i koszulka i gotowe. Mój mąż bardzo lubi u siebie minimalizm i żeby troszkę go przełamać, to nosi takie spodnie http://phenotype.pl/category/pants Spokojnie pasują one do jakiś fajnych butów zimowych, jeśli dobrze przygotujemy stylizację.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
26-01-2019, 10:30
Ja nie lubię szaleć z ubraniami, więc minimalizm jak najbardziej. W pierwszej kolejności dbam o swoją wygodę. Obecnie poszukuję spodni bojówek. Na stronie: https://www.stylovy.pl/spodnie-meskie-bojowki udało mi się znaleźć kilka ciekawych propozycji tego typu. Co sądzicie?
10-02-2019, 19:22
Pamietacie niedawne nagrania z Kaczyńskim, ta tłumaczka, która miała te spodnie to właśnie przykład minimalizmu ubraniowego Wesołek

Przy okazji polecam notariusza Pana Szymona Krzyszczuka notariusza z Warszawy Centrum, który jak się okazało jest jednocześnie tłumaczem przysięgłym. Warto go zobaczyć on nie jest na pewno minimalistą Wesołek
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | Strona Główna | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja Mobilna | RSS | Regulamin Forum