Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uczelnia państwowa czy prywatna?
07-10-2016, 13:55
Co wolicie i dlaczego? Oczko
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-10-2016, 09:33
Ja mam porównanie, bo studiowałam jeden semestr na uczelni państwowej, ale źle wybrałam kierunek, bo szybko stwierdziłam, że to nie dla mnie. Później przez kilka miesięcy pracowałam, a od października następnego roku studiowałam już gdzie indziej - na prywatnej uczelni UTH Chodkowskiej w Warszawie. Wybrałam bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalnością kryminologia i kryminalistyka http://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/lic...inalistyka Teraz jestem na trzecim roku i czuję, że to był dobry wybór. Co do nauki, to uczelnia jest wymagająca, trzeba być na bieżąco z materiałem, żeby sobie nie narobić zaległości - bo później w sesji będzie ciężko wszystko ogarnąć. A oprócz tego nie mam żadnych większych uwag, uczelnia jest dobrze wyposażona, do naszej dyspozycji jest specjalna pracownia techniki kryminalistycznej, zajęcia prowadzone są ciekawie, jest sporo praktyki, także ja oceniam te studia na duży + Oczko
19-06-2018, 13:53
Ja studiowałam na uczelni niepublicznej a dokładnie na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Uważam, że to super wybór. Przede wszystkim wykładowcy byli dla studentów a nie na odwrót, bardzo chętnie nam pomagali, nie było problemu z ewentualnymi poprawkami. Do tego komfortowy kampus. Nawiązałam też wiele znajomości które podtrzymuję do dziś. Najważniejsze jednak są efekty - po ukończeniu studiów rozpoczęłam pracę w kancelarii Wesołek
22-08-2018, 22:16
cześć!

Mam dokładnie ten sam problem :/ jestem na studiach związanych z transportem w Warszawie, ale z uwagi na zawirowania prywatne muszę się najprawdopodobniej przeprowadzić za jakieś 3 miesiące. Studia transportowe zostają, tylko chcę uczelnię zmienić - i pytanie czy na państwową, czy zostać przy prywatnej - plan jest chyba taki na teraz że jednak prywatna - wyższa szkoła bankowa: http://www.wsb.pl/bydgoszcz/kandydaci/st...azynowanie - czy ktoś wie, bo może w drugą stronę przechodził ten proces (z Bydgoszczy do Wawy), czy tam też można w trakcie prywatnych studiów normalnie pracować i dla wszystkich to jest normalne? Pytam, bo wiem że w różnych częściach Polski bywa z tym różnie! Dzięki!
27-09-2018, 06:50
swps jest spoko Wesołek
29-10-2018, 09:17
Studiowałam na obu i przyznam, że na państwowej o wiele więcej się nauczyłam niż na prywatnej
05-11-2018, 14:08
Uważam, że uczelnie państwowe są zdecydowanie bardziej wartościowe niż prywatne.
Odpowiedz