Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 2.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa :: Jakie studia wybrać?
26-11-2015, 14:43
Jeżeli ktoś jest dobry w tym, co robi to zawsze znajdzie prace:-)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
29-11-2015, 15:06
(20-11-2015 12:47 )kaska2909 napisał(a):  Widzę, że ktoś już wspomniał o WSEiZ. To faktycznie dobra uczelnia no i wysoki poziom nauczania. Ja z racji tego, że jestem dziewczyną wybrałabym inny kierunek a mianowicie ochronę środowiska - http://www. wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/ochrona-srodowiska . Wszystko oczywiście jest kwestią gustu i zainteresowań Wesołek

"a z racji tego, że jestem dziewczyną" - to znbaczy, ze co? że głupsza jesteś czy mądrzejsza? najgorszy argument, jaki kiedykolwiek widzialem....
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-08-2016, 08:26
A wybiera się ktoś na studia prawnicze, albo już na nich jest i mógłby mi doradzić pozycje książkowe do poszerzenia własnej wiedzy? Które z nich byłyby według was najlepsze: https://student.profinfo.pl/produkty/art...cyjne.html

Z góry dzięki za pomoc Wesołek
04-08-2016, 09:43
Zależy od kierunku - bierzcie pod uwagę Szkoły Mydłowskiej, ale to wszystko zależy od tego, jakie macie oczekiwania, jaki to ma być kierunek. Oni na bardzo wysokim poziomie prowadzą dietetykę, administrację, kosmetologię - na tych kierunkach mam znajomych. A jeśli chodzi o inne tematy, to już musicie sobie sami weryfikować, ale zakładam, że jest podobnie.
24-02-2017, 11:45
Najlepiej związane z zainteresowaniami - nie ma lepszej rady Oczko. Ja też całkiem niedawno zaczęłam studia, bo w październiku tamtego toku, teraz jestem świeżo po sesji i w sumie źle nie było, wszystko zdane Duży Uśmiech, ale to czego się nauczyłam i ile było nauki to moje Duży Uśmiech Studiuję transport na UTH w Warszawie.
01-04-2017, 09:17
Hejka. Niekoniecznie w Warszawie można studiować ja mimo wszystko wybrałam Akademię AHE w Łodzi. Wybrałam kierunek ekonomia Odkąd pamiętam chciałam pracować w banku Wesołek Uczelnia wprowadziła Europejskie Standardy Edukacyjne i w ten sposób realizuje nowy paradygmat edukacji. Wiedza specjalistyczna przekazywana jest w ramach modułów kierunkowych i uzupełniających. Ja nie żałuje że się tu uczę i dążę do celu by ukończyć studia i pracować Wesołek
10-11-2017, 09:35
Ja rozpoczęłam właśnie studia magisterskie na specjalności psychoterroryzm na UTH https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/ma...oterroryzm Uważam, że jeśli ktoś jest zdeterminowany, że chce pracować w danym zawodzie to mu się to uda Wesołek Ja chciałabym pracować w wojsku, myślę, że te studia w pewien sposób ułatwią mi podjęcie pracy tam Wesołek
Odpowiedz