Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 7 Głosów - 2.29 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa: Zajęcia sportowe dla dzieci
11-10-2013, 21:12
Brzmi zachęcająco
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2014, 15:36
Witajcie, dowiedziałam się, że w ferie 17 luty – 2 marca 2014 roku w Warszawskim Centrum Atletyki odbędą się darmowe zajęcia i zabawy sportowe dla dzieci od 4 roku życia, jak i młodzieży szkolnej. Dla najmłodszych będą zabawy sportowe, a dla starszych odbędą się zajęcia akrobatyczne i zajęcia ze sztuk walki. Opiekunowie będą mogli poczekać na miejscu w kawiarni , albo skorzystać z darmowej siłowni. Na te zajęcia trzeba się zapisywać poprzez e-mail lub zadzwonić do WCA
01-07-2014, 08:10
dzień dobey, jestem zainteresowana wysłaniem syna właśnie na ta konkretną gimnastykę. Tylko nigdzie nie mogę znaleźć kontaktu do nich, cennika i czy dziecko 4letnie może pójść na nią.

Czy mogłaby pani podesłać mi jakieś dane do nich
pozdrawiam Ola Tkacz
olwenta@wp.pl

(16-04-2011 16:03 )ela napisał(a):  Mój syn chodził na AWF na gimnastykę ogólnorozwojową. Dzieci uwielbiały te zajęcia.
21-08-2014, 14:57
Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia pływania do naszej szkółki smile-swim.pl

Smile-swim to zespół młodych pasjonatów sportu.
Nasza Firma powstała z zamiłowania do sportów wodnych i aktywności fizycznej.
Nauczamy i doskonalimy umiejętności pływania u dzieci, młodzieży oraz dorosłych.
Promujemy aktywny wypoczynek przez sport. Nasi instruktorzy dbają o wspaniałą atmosferę podczas zajęć.
Nasz profesjonalizm pozwala na indywidualne podejście do podopiecznych oraz ich rodziców.
Czas wolny warto spędzić aktywnie!

Pozdrawiamy wszystkich aktywnych rodziców i zapraszamy do wspólnej zabawy.

smile-swim.pl

600-467-819
02-09-2014, 10:04
Hej
Moje dziecko chce zacząć chodzić na zajęcia karate w Klubie karate Sekai przy Balkonowej na Targówku. Ktoś coś wie na temat tych treningów?, opieki na dziećmi, itp?
25-09-2014, 16:34
Zapraszamy dzieci i rodziców do uczęszczania w rozmaitych zajęciach ruchowych do rodzinnego klubu sportowego Bee3

Prowadzimy regularne zajęcia z pływania, gier i zabaw w grupach oraz innych sportów. Organizujemy obozy zimowe oraz letnie dla dzieci, a także dla całych rodzin.

Dowiedz się więcej z naszej strony www. bee3.pl
20-11-2014, 19:02
Klub Karate ShinKyokushin SEKAI zaprasza na treningi karate dzieci, młodzież i dorosłych.
UWAGA w styczniu organizujemy Obóz dla dzieci narciarsko-snowboardowy z treningami karate kyokushin w Białce Tatrzańskiej.
Zapraszamy na naszą stronę internetową. Szukaj nas w google wpisując: klub karate sekai warszawa
07-12-2014, 18:04
Jeżeli chodzi o Bemowo polecam Akademię Lwa, Górczewska 253D (skrzyżowanie z ul.Lazurową) .
Prowadzone są tam zajęcia dla dzieci już od 3 roku życia ( zajęcia sportowe, gimnastyka, ogólnorozwojowe, sztuki walki dla starszych)
Z synkiem chodzimy na takie zajęcia od kilku miesięcy, jest zachwyconyWesołek
Uwielbia chodzić na te zajęcia, a ja się cieszę, że ma więcej ruchu. Poza tym dziecko uczęszczając na takie zajęcia uczy się współpracy w grupie i dyscypliny.
Instruktorzy z dużym doświadczeniem z podejściem pedagogicznym.
15-04-2015, 16:04
Także w Szkółce Piłkarskie Przedszkole organizują fajne zajęcia sportowe dla dzieci. Warto aktywizować najmłodszych, bo jak nabiorą sportowych nawyków w dzieciństwie, to zostanie im to na całe życie.
23-05-2016, 14:48
Ja polecam skorzystać z wyszukiwarki CoRobic.pl W prosty sposób znajdziesz różne zajęcia sportowe dla dzieci.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-12-2018, 22:25
Szkółki piłkarskie dla dzieci to bardzo fajny pomysł i bardzo fajny sposób na to, aby spędzać czas aktywnie. Jeśli jesteście zainteresowani takimi szkółkami, to ja polecam Wam serdecznie stronę https://ganadorsport.pl/szkolki-dzieci-i...lka-nozna/ gdzie możecie sprawdzić sobie boiska dostępne dla dzieciaków.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz