Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 2.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa dobra i tania kancelaria prawna
11-11-2016, 20:12
Witam, jak Warszawa to tylko http://mkp-legal.pl/
Mają dużo wygranych spraw oraz doświadczenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
16-11-2016, 10:53
Ja od siebie mogę polecić pana Turowicza - bardzo rzeczowy, konkretny fachowiec. piotrturowicz.pl
13-12-2016, 14:15
Hej, poszukuję kancelarii, która pomogłaby mi w sprawie spadkowej. Jest dość zawiła - z jednej strony w grę wchodzą długi, a z drugiej kilka nieruchomości. Liczę na pomoc kogoś, kto wesprze mnie w kontaktach z wierzycielami (część z nich namierzyłam przez biura informacji gospodarczej, np to: https://erif.pl/) i pomoże uzyskać środki na spłatę zobowiązań (np. ze sprzedaży mieszkania). Z góry wielkie dzięki za namiary na kompetentną kancelarię.
05-01-2017, 17:29
Jeśli ktoś z Was potrzebuje super radcy prawnego polecam Michał Janik Kancelaria Radcy Prawnego. Prowadzi już moja 3 sprawę i za każdym razem jestem zadowolona bo dostaje to czego oczekuje. Młody doświadczony z ogromną wiedzą ale przede wszystkim normalny i dobry człowiek. Ceny...zadowalające. serdecznie polecam Pana Michała.
18-08-2017, 10:49
W Warszawie jest kilku naprawdę dobrych prawników, trzeba tylko wcześniej się trochę popytać, by nie trafić na kogoś nieuczciwego. Mi znajomi polecili kancelarię prawa pracy Tomasza Gizińskiego , adwokat jest naprawdę profesjonalny i czuć, że dla niego priorytetem jest pomoc, a nie zysk
24-08-2017, 13:23
A nie lepiej znaleźć najpierw jakąś darmową poradę prawną? Zajrzyj np. tu http://www.przyjaznyprawnik.pl/
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-10-2017, 21:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-10-2017 21:33 przez beata.)
(11-06-2014 07:44 )Gość napisał(a):  Nie korzystajcie z usług mec. Włodzimierza Rożdżyńskiego-Stańczak na ul. Limanowskiego 11P tel. 608-403-43, wyjątkowy oszust, chociaż bardzo miły. Przekręcił mnie na całego. Uciekajcie od niego z daleka, omijając tą kancelarię szerokim łukiem. Odradzam wszystkim.

Całkowicie się zgadzam z Twoją opinią tylko teraz mec. Włodzimierz Rożdżyński- Stańczak tel. 608-403-403 mieści się na ul. Zamieniecka 62/47, 04-158 Warszawa. Od twojego wpisu już po raz drugi zmienił miejsce kancelarii. Był chwilę też na ul. Kordeckiego 47. To jest zwykły oszust, który przekręca ludzi na nieruchomościach, a w zasadzie nie on tylko jego żona, która jest właścicielem Spółki R&M, a z którą ma rozdzielność majątkową. Ten człowiek oszukał mnie totalnie. Kiedyś jak prowadził znajomej sprawę karną, dopuścił do tego, że sprawa 26 razy spadała z wokandy, a on za każdą sprawę brał 800 zł z ręki do ręki bez żadnego pokwitowania. Omijajcie go z daleka. Mnie też przekręcił na własnościowe mieszkanie, warte 700 tys. zł. Jego żona kupiła je podstępnie za niecałe 50 tys. zł. Sprawa jest w Sądzie.
26-05-2018, 15:30
23 lutego w bardzo ważnej dla mnie sprawie zleciłem Małgorzacie Wojciechowicz- Mużyło sporządzenie projektu odpowiedzi procesowej, której termin złożenia upływał 28 lutego. 25 lutego przelałem na konto Małgorzaty WM 450 zł tytułem zapłaty za sporządzenie projektu. Zgodnie z propozycją MWM wszelkie ustalenia w tej sprawie odbywały się drogą elektroniczną, dzięki czemu dysponuję potwierdzeniami na wszelkie okoliczności opisane w opinii. Ponieważ byłem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z MWM, zdecydowałem się na płatność "z góry". Niestety żądanie przelania 450 zł na konto było ostatnią czynnością jaką MWM podjęła w mojej sprawie. Adres mailowy na który wedle ustaleń miałem przesłać dokumenty przestał działać. Dzwoniłem, pisałem, chodziłem do pustej siedziby kancelarii - BEZSKUTECZNIE - termin minął a MWM po zaksięgowaniu wpłaty na jej koncie URWAŁA WSZELKI KONTAKT bez żadnej informacji zwrotnej PRZYWŁASZCZAJĄC sobie bezpodstawnie moje pieniądze.
26-05-2018, 15:32
Po niewywiązaniu się Małgorzaty Wojciechowicz- Mużyło ze zleconej jej i opłaconej kwotą 450 złotych usługi (dysponuję dowodem przelewu i korespondencją e-mail) zażądałem zwrotu BEZPODSTAWNIE przywłaszczonych moich pieniędzy. Kontakt telefoniczno-mailowy z MWM był niemożliwy, zdecydowałem się na odwiedzanie siedziby kancelarii przy ul. Powstańców Śląskich. Kancelaria jest pokojem wynajmowanym w siedzibie firmy "Gerydon Zarządzanie Nieruchomościami”. Sympatyczni i ewidentnie chcący mi pomóc pracownicy firmy wzruszali ramionami przyznając, iż sami również nie mają kontaktu z MWM w cyklicznych okresach jej ucieczek od świata zewnętrznego. Niemniej, na moją serdeczną prośbę dzwonili, pisali i … dostałem od MWM sms (który oczywiście dla celów dowodowych posiadam), że „pismo zgodnie z umową zostało złożone”! Zgodnie z umową MWM miała napisać projekt wniosku i przesłać go na mój adres e-mail. Żadnego wniosku nie podpisywałem i nigdy nie udzielałem MWM jakiegokolwiek pełnomocnictwa do reprezentowania mnie przed Sądami. KTO SFAŁSZOWAŁ MÓJ PODPIS? – zapytałem. Odpowiedź przyszła: „MWM jest na zebraniu i jest bardzo zajęta, jak tylko ono się skończy to wyśle mi e-maila” było to 21 marca 2018 r. 17:51:50 – przeszło 2 miesiące temu – widocznie zebranie jeszcze trwa Oczko. Skontaktowałem się z Sądem i tu pierwszy raz w opisywanej sprawie ucieszyłem się gdyż zgodnie z moimi przewidywaniami MAŁGORZATA WOJCIECHOWICZ- MUŻYŁO CYNICZNIE KŁAMAŁA. Nie chodziło już o to, że nieuczciwy prawnik bezpodstawnie przywłaszczył 450 złotych i nie chce oddać moich pieniędzy, tylko deklaruje, iż bez jakiegokolwiek umocowania prawnego składa za mnie oświadczenia woli przed organami sprawiedliwości! Na szczęście żadne pismo nie zostało złożone a MWM prawdopodobnie chciała abym się odczepił na jakiś czas.
13-08-2018, 12:57 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-08-2018 13:03 przez Norbert_W.)
Witam. Proszę osoby, które czują się pokrzywdzone w relacji z Kancelarią De Iure M. Wojciechowicz-Mużyło o kontakt e-mail: tw13081@gmail.com
21-10-2018, 22:15
jeśli chodzi o prawo pracy i rodzinne polecam kancelarię JST, którą prowadzi pan Tomasz Tomaszczyk (adwokat prawa pracy i specjalista ZUS)
bardzo rzetelna i profesjonalna kancelaria, mają dobre opinie i doświadczenie w swoich dziedzinach
22-10-2018, 10:12
Podpisuję się pod kancelarią JST. Zależy w jakiej dziedzinie szukasz adwokata, ja akurat korzystałam z pomocy Pana Tomaszczyk- (moja sprawa dotyczyła problemu z pracodawcą) ale mają też równie świetnych i doświadczonych adwokatów w innych dziedzinach.
27-10-2018, 10:14
Swietnym adwokatem, który akurat specjalizuje się w prawie rodzinnym jest pani mecenas Magdalena Grześkowiak. Prowadziła moją sprawę rozwodową, którą dzięki niej wygrałam.
28-10-2018, 21:37
polecam kancelarię JST z Alei Jerozolimskich
https://jstkancelaria.pl/
bardzo dobrzy prawnicy w dziedziny prawa rodzinnego i karnego, jak również prawa pracy i ZUS, można im zaufać
29-10-2018, 23:20
również polecam kancelarię JST, pan Tomaszczyk jest świetnym adwokatem, ma bardzo dobre opinie, a to naprawdę teraz dużo znaczy
polecam skontaktować się z nim pod tym tym adresem:
https://jstkancelaria.pl/attorney/tomasz-tomaszczyk/
Odpowiedz