Logowanie / Rejestracja
Szukaj Zaawansowane (plugin)

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warszawa dobra szkoła policealna
16-03-2015, 21:33
Ja chodzę do Progresu na angielski i powiem tyle - warto i jest super! Jak ludzie niektórzy mówią, że nie warto chodzić do szkół policealnych to znaczy, że nie mają o tym zielonego pojęcia. Wykwalifikowani nauczyciele, świetna atmosfera i super ludzie.
Odpowiedz cytując ten post
19-03-2015, 21:56
Chodzę do Progresu do szkoły na kierunek Instruktor fitness. Zajęcia są po prostu świetne! Nauczyciele super, wiele się już nauczyłam, a jeszcze sporo przede mną. Poprawiła mi się figura, lepiej się czuję. Mam nadzieję, że będę pracować w zawodzie!
20-03-2015, 23:54
Powiedzcie mi proszę, jak wygląda nauka na kierunku Fryzjerstwo? Nie miałam styczności z zawodem od 5 lat mniej więcej. Kiedyś skończyłam technikum fryzjerskie, później 2 lata pracowałam w jednym salonie, ale jednak teraz sporo czasu minęło. Wiem, że są nowe trendy, nowe sposoby obcinania. Czy w szkole policealnej nadrobię zaległości?
10-04-2015, 08:35
Ja uczyłam się w cku1.edu.pl i skończyłam technika administracji stąd też mogę polecić tę akurat szkołę. Bardzo fajna atmosfera, fajne godziny zjazdów, miłe grono pedagogiczne i dobry dojazd.
15-04-2015, 15:04
witam,

ja powiem to co sam zaobserwowałem i nadal obserwuje. W tym momencie jestem jednym ze słuchaczy szkoły policealnej ***** w Warszawie, chodzę na kierunek Technik Masażysta. Wiem, że po takim kierunku jest sporo osób, ale w tym momencie nie jest za trudno znaleźć pracy. Mam nadzieje na dobrą pracę, coraz więcej osób dowiaduje się o istnieniu czegoś takiego jak szkoły policealne. W szkole szkoly.*****.pl chodzę chętnie na zajęcia, bo wiem, że uczę się praktycznej wiedzy, a nie muszę siedzieć na nudnych wykładach jak to jest na studiach.
16-04-2015, 22:41
W Warszawie jest kilka fajnych szkół policealnych, ja chodziłam do Progresu na dietetykę. Bardzo sobie ceniłam profesjonalne podejście nauczycieli, system nauczania i cały program. Polecam wszystkim
17-04-2015, 14:12
Skończyłam najpierw w Progresie kierunek Instruktor Fitness, a później zostałam jeszcze na dietetyce. Super połączenie, polecam każdemu! Jestem teraz wykwalifikowaną trenerką, układam diety, pomagam ludziom zmienić ich nawyki żywieniowe. Robię nareszcie to co lubię, a to chyba jest najważniejsze!
19-04-2015, 19:48
Ja jeszcze do żadnej szkoły policealnej nie chodziłam, ale nie wykluczam. Generalnie zaraz kończę studia, ale patrząc na rynek pracy wiem, że studia to nie wszystko... trzeba się szkolić, trzeba się dokształcać i inwestować dalej w siebie. Przydałby mi się taki kierunek logistyka...
30-05-2015, 22:27
Im więcej umiejętności posiadasz tym łatwiej znaleźć pracę. Aczkolwiek uważam że szkoła policealna to dobre rozwiązanie, zwłaszcza że w tego typu szkołach jak spam masz tytuł technika jak zdasz egzaminy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-06-2015, 08:46
Tak czy inaczej wybierając szkołę warto patrzeć na opinie innych, na to jak szkoła przykłada się do kształcenia, a także jakie posiada wyposażenie np ekrany projekcyjne poznań, gdyż różne takie rozwiązania ułatwiają pracę i naukę.
24-07-2015, 11:04
teraz otwierają nową szkołę Educatio zapisy już na wrzesień. Wygląda bardzo ciekawie.
19-08-2015, 10:28
(24-07-2015 11:04 )renacia napisał(a):  teraz otwierają nową szkołę Educatio zapisy już na wrzesień. Wygląda bardzo ciekawie.

zaciekawiłaś mnie.
przejrzałam ich stronkę, faktycznie wygląda dobrze. Fakt Educatio to nowa szkoła ale mam nadzieje że się rozwinie i będzie im dobrze szło.
Sama jestem na etapie wyboru szkoły dlatego się zainteresowałam. Może się skuszę... Muszę pomyśleć.
Renata dałaś mi zagwozdkę!
16-09-2015, 19:24
A może lepiej kursy sobie porobić? Trwają krócej i możesz więcej papierków sobie wyrobić, a wiadomo jak u nas z pracą czym więcej tym lepiejWesołek Ja z zamiłowania robię sobie teraz kurs Trenera Personalnego i na pewno będę chciała w tym zawodzie pracować fit-academy.pl/kurs-trener-personalny-warszawa-19-09-cityfit-rondo-onz/. Jeśli sprawia ci satysfakcję to co robisz to nie potrzebna tobie szkołaWesołek
18-03-2017, 23:41
Bardzo miła obsługa w sekretariacie, byłem wczoraj bo miałem kilka pytań odnośnie kierunków w Progresie, panie prze miłe!
01-04-2017, 19:07
dla mnie lepszy jest cosinus....przynajmniej chcą ludzi czegoś nauczyć a nie wyciągnąć od nich tylko pieniądze
18-05-2017, 21:23
Sugerujesz, że gdzieś wyciągają od kogoś pieniądze? Ja się z taką sytuacją nie spotkałem... przynajmniej nie tam gdzie ja chodziłem.
29-05-2017, 10:45
A słyszeliście coś o Żaku?
30-05-2017, 09:12
boberek. tak słyszałam że ludzie skarżą się na jedną szkołę bo wyłudzają od nich pieniądze. nie otwierają kierunku a potem żądają pieniędzy za nie uczestnictwo w zajęciach. nie będę robić antyreklamy tej szkole więc nie wymienię nazwy. na szczęście u mnie wszystko jest w porządku i nic takiego nie ma miejsca. nawet nie słyszałam żeby nie otworzyli kierunku który zapowiedzieli że będzie Wesołek
18-06-2017, 07:22
Nie podoba mi się Twoje podejście. Uważam, że w taki sposób chroni się oszustów. Cóż mogę więcej powiedzieć? Mam nadzieję, że naprawisz swój błąd.
20-06-2017, 08:04
(18-06-2017 07:22 )usul8181 napisał(a):  Nie podoba mi się Twoje podejście. Uważam, że w taki sposób chroni się oszustów. Cóż mogę więcej powiedzieć? Mam nadzieję, że naprawisz swój błąd.

powyższy mój post dotyczy m.in. Novej. Mam nadzieję że o to CI chodziło.
ale szkół policealnych nie można oceniać miarą jednej. bo ja chodze do cosinusa i żadnych zarzutów do niej nie mam i jestem zadowolona.
Odpowiedz